Puchary: Górskiego i Kuchara na mecie – Bardzo smutne pożegnanie

Meczami w Nowym Dworze Mazowieckim z Mazowszem zakończyli rywalizacje w tym sezonie młodzi piłkarze Warmii i Mazur, występujący w turniejach o Puchary: Górskiego (1999) i Kuchara (1998). Nasze zespoły przegrały te spotkania odpowiednio 0:1 (0:0) i 0:2 (0:1), ale nawet zwycięstwa nie odwróciłyby sytuacji, bowiem  już wcześniej straciliśmy szanse na awans. W tych spotkaniach, dotyczy to szczególnie kadry Górskiego, można było przyjrzeć się nowym piłkarzom i sprawdzić ich przydatność do gry w następnej edycji rozgrywek.

Puchar im. Kazimierza Górskiego

Mazowieckie – Warmińsko-Mazurskie 1:0 (0:0)

Trener Jan Pupek od początku rundy wiosennej miał kłopoty ze skompletowaniem optymalnego składu. Kilku czołowych zawodników „złapało” kontuzje i zespół grał dużo słabiej niż jesienią. Szczególnie brakowało  siły w ofensywie, a to z powodu absencji Kacpra Kasprzaka z Redy Szczytno, który był głównym egzekutorem. W środowym spotkaniu można było uzyskać lepszy wynik. Bramka padła na 6 minut przed końcem, wcześniej piłkarze Warmii i Mazur zaprzepaścili trzy doskonałe sytuacje.