Punktów dużo, nastroje różne – Presja przeszkadza Olimpii

Z tarczą wrócili z Nowego Dworu Mazowieckiego piłkarze OKS 1945., którzy pokonali kandydata do awansu – Świt 1:0 (0:0). Złotą bramkę zdobył Łukasz Suchocki. Jeszcze więcej powodów do zadowolenia miał Jeziorak, który rozgromił u siebie zespół z Sokółki 4:0 (bramki: Wojciech Figurski-2, Piotr Rybkiewicz i Remigiusz Sobociński). Natomiast presja coraz bardziej doskwiera Olimpii. Lider zaledwie zremisował z Wigrami 0:0, a gra przed derbami z OKS-em optymizmem nie napawała.

 

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – OKS 1945 Olsztyn 0:1 (0:0)

0:1 – Łukasz Suchocki (67)

OKS 1945: Skiba, Koprucki, Baranowski, Bucholc, Szaraniec, Kowalski (83 Stefanowicz), P. Głowacki, Tunkiewicz, Alancewicz (86 Eduardo), Retusz, Suchocki (82 Łukasik)

 

Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki 0:0

Olimpia Elbląg: Sobański, Czigladze, Dremluk, Chrzanowski, Loda, Miecznik (37 Hałgas), Matwiejów, Lubenow, Bułka, Jackiewicz (66 Kołodziejski), Ledieniow (46 Szepietowskij)

 Czerwona kartka: Lubomir Lubenov (Olimpia) – 90 minuta

 

Jeziorak Iława – Sokół Sokółka 4:0 (3:0)

 1:0 – Piotr Rybkiewicz (16), 2:0 Wojciech Figurski (23), 3:0 – Wojciech Figurski (45) 4:0 – Remigiusz Sobociński (90)

Jeziorak: Kręt, Czupryna, Kowalski, Sulkowski, Zakierski, Skokowski (67 Kretow), Sedlewski (76 Klein), Rybkiewicz (61 Kolibowski), Kuśnierz (49 Kuciński), Sobociński, Figurski.

 

Olimpia Elbląg – Wigry Suwałki 0:0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – OKS 1945 Olsztyn  0:1

Wisła Płock – Stal Stalowa Wola 1:0

Okocimski KS Brzesko – Resovia  2:1

Znicz Pruszków – GLKS Nadarzyn 2:2

Stal Rzeszów – Motor Lublin 3:1

Jeziorak Iława – Sokół Sokółka 4:0

Ruch Wysokie Mazowieckie – Puszcza Niepołomice 1:5

Start Otwock – Pelikan Łowicz 1:1

 

1. Olimpia Elbląg 27 49 13 10 4 32-18

2. Okocimski KS Brzesko 27 48 14 6 7 35-21

3. Wisła Płock 27 48 14 6 7 50-32

4. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 27 45 12 9 6 31-21

5. Stal Stalowa Wola 27 40 11 7 9 28-23

6. Znicz Pruszków 27 40 9 13 5 33-29

7. OKS 1945 Olsztyn 27 39 9 12 6 31-29

8. Jeziorak Iława 27 38 10 8 9 32-31

9. GLKS Nadarzyn 27 35 8 11 8 26-31

10. Stal Rzeszów 27 35 8 11 8 37-33

11. Wigry Suwałki 27 34 6 16 5 28-26

12. Resovia 27 34 8 10 9 23-19

13. Pelikan Łowicz 27 32 6 14 7 26-25

14. Sokół Sokółka 27 32 7 11 9 25-32

15. Ruch Wysokie Mazowieckie 27 28 7 7 13 24-41

16. Motor Lublin 27 25 6 7 14 21-38

17. Start Otwock 27 20 4 8 15 30-51

18. Puszcza Niepołomice 27 20 4 8 15 26-38

 

III liga

Pogoń Łapy – MKS Korsze 4:1

Motor Lubawa – Mrągowia Mrągowo 0:0

Start Działdowo – Mazur Ełk 1:0

Vęgoria Węgorzewo – Warmia Grajewo 1:1

Olimpia Zambrów – Promień Mońki 4:0

Czarni Olecko – Concordia Elbląg 0:2

Zatoka Braniewo – Dąb Dąbrowa Białostocka 2:5

Huragan Morąg – Wissa Szczuczyn 1:1

 

1. Olimpia Zambrów 23 46 13 7 3 38-13

2. Huragan Morąg 23 45 13 6 4 30-20

3. Concordia Elbląg 23 38 11 5 7 33-24

4. Dąb Dąbrowa Białostocka 23 37 10 7 6 27-18

5. Pogoń Łapy 23 37 11 4 8 26-20

6. Start Działdowo 23 34 8 10 5 23-18

7. Czarni Olecko 23 33 10 3 10 27-22

8. Zatoka Braniewo 23 32 9 5 9 30-31

9. Warmia Grajewo 23 29 7 8 8 25-30

10. Mazur Ełk 23 28 7 7 9 25-29

11. MKS Korsze 23 27 8 3 12 33-39

12. Mrągowia Mrągowo 23 26 7 5 11 16-20

13. Motor Lubawa 23 25 6 7 10 23-33

14. Vęgoria Węgorzewo 23 24 6 6 11 28-40

15. Wissa Szczuczyn 23 23 5 8 10 22-31

16. Promień Mońki 23 19 4 7 12 19-37

 

IV liga

OKS 1945 II Olsztyn – Polonia Pasłęk 4:0

Tęcza Biskupiec – Płomień Ełk 0:0

MKS Szczytno – Olimpia 2004 Elbląg 0:1

Olimpia Olsztynek – Granica Kętrzyn 2:3

Sokół Ostróda – GKS Wikielec 0:0

Zamek Kurzętnik – Błękitni Pasym 1:4

Pisa Barczewo – Rominta Gołdap 0:1

Błękitni Orneta – Start Nidzica 1:4

 

1. Granica Kętrzyn 22 58 19 1 2 63-18

2. Olimpia 2004 Elbląg 22 51 16 3 3 49-13

3. OKS 1945 II Olsztyn 22 49 15 4 3 48-21

4. Start Nidzica 22 45 14 3 5 37-18

5. Płomień Ełk 22 43 13 4 5 43-14

6. GKS Wikielec 22 34 9 7 6 29-27

7. Błękitni Pasym 22 33 10 3 9 33-32

8. Pisa Barczewo 22 29 9 2 11 22-28

9. Polonia Pasłęk 22 28 8 4 10 19-38

10. Rominta Gołdap 22 26 8 2 12 31-36

11. Tęcza Biskupiec 22 25 8 1 13 34-56

12. Sokół Ostróda 22 23 6 5 11 26-34

13. MKS Szczytno 22 21 6 3 13 23-36

14. Olimpia Olsztynek 22 16 5 1 16 17-35

15. Błękitni Orneta 22 14 4 2 16 26-55

16. Zamek Kurzętnik 22 9 2 3 17 14-53

 

Klasa okręgowa I

DKS Dobre Miasto – Granica Bezledy 3:1

Polonia Lidzbark Warmiński – Warmia Olsztyn 0:1

Znicz Biała Piska – Victoria Bartoszyce 2:4

GLKS Jonkowo – MKS Jeziorany 0:1

Wilczek Wilkowo – Omulew Wielbark 1:0

Mazur Pisz – Orlęta Reszel 2:0

Leśnik Nowe Ramuki – Łyna Sępopol 3:5

Mamry Giżycko – Jurand Barciany 1:0

 

1. Znicz Biała Piska 22 59 19 2 1 63-19

2. Mamry Giżycko 22 54 17 3 2 57-25

3. DKS Dobre Miasto 22 52 16 4 2 63-18

4. MKS Jeziorany 22 39 12 3 7 40-29

5. Omulew Wielbark 22 36 11 3 8 46-42

6. Orlęta Reszel 22 32 10 2 10 48-38

7. Łyna Sępopol 22 30 9 3 10 46-42

8. Victoria Bartoszyce 22 29 8 5 9 48-38

9. GLKS Jonkowo 22 27 8 3 11 41-46

10. Wilczek Wilkowo 22 27 7 6 9 38-39

11. Warmia Olsztyn 22 26 6 8 8 38-46

12. Mazur Pisz 22 23 6 5 11 19-32 2

13. Polonia Lidzbark Warmiński 22 23 7 2 13 29-45

14. Granica Bezledy 22 19 5 4 13 28-54

15. Jurand Barciany 22 14 3 5 14 32-68 1 2

16. Leśnik Nowe Ramuki 22 8 2 2 18 28-83

 

Klasa okręgowa II

Unia Susz – Ossa Biskupiec Pomorski 0:0

Orzeł Janowiec Kościelny – Ewingi Zalewo 0:1

Syrena Młynary – Grunwald Gierzwałd 0:1

Polonia Iłowo – MGKS Tolkmicko 1:1

Wel Lidzbark – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:4

Kormoran Zwierzewo – Tęcza Miłomłyn 2:1

Warmiak Łukta – Osa Ząbrowo 2:1

GKS Stawiguda – Concordia II Elbląg 1:2

 

1. MGKS Tolkmicko 22 58 18 4 0 57-11

2. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 22 48 15 3 4 64-16

3. Warmiak Łukta 22 46 15 1 6 44-25

4. Orzeł Janowiec Kościelny 22 37 11 4 7 42-32

5 Ewingi Zalewo   22 30 9 3 10 22:27

6. Osa Ząbrowo 22 30 8 6 8 19-27

7. Syrena Młynary 22 29 8 5 9 26-26

8. Concordia II Elbląg 22 27 8 3 11 37-47

9. GKS Stawiguda 22 27 7 6 9 26-30

10. Polonia Iłowo 22 27 8 3 11 26-37

11. Wel Lidzbark 22 24 7 3 12 23-44

12. Kormoran Zwierzewo 22 24 7 3 12 26-38

13. Tęcza Miłomłyn 22 24 7 3 12 28-46

14. Ossa Biskupiec Pomorski 22 24 6 6 10 21-33

15. Grunwald Gierzwałd 22 23 5 8 9 27-41

16. Unia Susz 22 17 4 5 13 25-33

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x