Remis Stomilu z ŁKS Łódź na pożegnanie Gutowa – Najważniejsza jest liga

Przed wyjazdem ze zgrupowania w Gutowie piłkarze Stomilu Olsztyn rozegrali sparing ze swym I-ligowym rywalem – Łódzkim Klubem Sportowym 1:1 (1:1). Spotkanie to zamknęło następny etap przygotowań do rewanżowej rundy rozgrywek zaplecza ekstraklasy. Miejmy nadzieje, że tydzień spędzony w ośrodku piłkarskim nie pójdzie na marne. Na wyniki patrzymy z przymrużeniem oka, bo forma ma przyjść w najważniejszym momencie. I musi do być dobra dyspozycja od pierwszej kolejki wiosny, bo jest co odrabiać.

 

ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 1:1 (1:1)

0:1 – Szymon Kaźmierowski (10), 1:1 – Bartosz Biel (37)

Stomil Olsztyn: Patryk Wolański – Janusz Bucholc (60 Tomasz Strzelec), Paweł Baranowski (60 Dawid Szymonowicz), Andrzej Niewulis (46 Rafał Remisz), Kamil Hempel (60 Wojciech Dziemidowicz) – Łukasz Suchocki (60 Patryk Kun), Michał Glanowski (46 Paweł Głowacki), Łukasz Jegliński (60 Piotr Łysiak) , Grzegorz Lech (60 Karol Żwir), Dominik Kun (60 Paweł Łukasik) – Szymon Kaźmierowski (60 Paweł Piceluk)

Fot. 90 minut.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x