Remisy Olimpii i OKS 1945, Jeziorak bez punktów – I dobrze, i źle

To była niezła sobota w wykonaniu naszych najlepszych ligowców. Olimpia Elbląg pod wodzą nowego trenera zdobyła cenny punkt w Ząbkach, (2:2) a była nawet bliska zwycięstwa, natomiast OKS 1945 także zremisował w Rzeszowie (1:1) na bardzo trudnym terenie. Najważniejsze, że olsztynianie nie załamali się stratą bramki, zaatakowali i to przyniosło efekt. Jeziorak Iława  przegrał u siebie z resovia 0:1 i jest to przykra niespodzianka. Po dobrym początku sezonu przyszła zadyszka...

 

Dolcan Ząbki – Olimpia Elbląg 2:2 (1:0)

1:0 – Grzegorz Piesio (11), 1:1 – Michał Pietroń (64 karny), 1:2 – Michal Pietroń (73), 2:2 – Damian Świerblewski (86 karny)

Olimpia Elbląg: Budaković, Pacan, Dremluk,  Staniek, Pietroń (93 Wojciechowski), Szary (87 Miecznik), Muszalik, Kaczmarczyk, Zaniewski, Koczon, Buśkiewicz (46 Iwan)

 

Stal Rzeszów – OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:0)

1:0 – Andreja Prokic (62) 1:1 – Paweł Łukasik (76)

OKS 1945 Olsztyn: Skiba, Koprucki, Baranowski, Bucholc, Szaraniec, Głowacki, Świderski (63 Strzelec), Tunkiewicz (60 Biedrzycki) ,  Filipek (68 Łukasik), Suchocki, Łysiak

Jeziorak Iława – Resovia Rzeszów 0:1 (0:1)

0:1 – Sebastian Hajduk (22)

Jeziorak: Kręt, Kalkowski, Eid, Imbiorowicz (59 Kowalski), Sulkowski (76 Kowalczyk), Sedlewski, Pietroń, Skokowski, Kuciński (54 Klein), Sobociński, Figurski (46 Żaglewski).

I liga

KS Polkowice – Ruch Radzionków 3:1

Flota Świnoujście – Olimpia Grudziądz 0:0

Dolcan Ząbki – Olimpia Elbląg 2:2

Kolejarz Stróże – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:3

Bogdanka Łęczna – Sandecja Nowy Sącz 0:2

GKS Katowice – Piast Gliwice 3:2

Zawisza Bydgoszcz – Warta Poznań 0:0

Wisła Płock – Pogoń Szczecin 0:0

Arka Gdynia – Polonia Bytom 4:0

 Tabela

1. Zawisza Bydgoszcz 16 30 8 6 2 19-14

2. Flota Świnoujście 16 29 8 5 3 19-11

3. Pogoń Szczecin 16 29 8 5 3 27-12

4. Piast Gliwice 16 27 8 3 5 25-23

5. Termalica Bruk-Bet Nieciecza 16 27 7 6 3 22-13

6. Bogdanka Łęczna 16 25 7 4 5 23-21

7. Sandecja Nowy Sącz 16 24 6 6 4 23-16

8. Kolejarz Stróże 16 24 6 6 4 15-14

9. Arka Gdynia 16 24 6 6 4 26-19

10. Warta Poznań 16 21 5 6 5 20-17

11. Olimpia Grudziądz 16 19 4 7 5 17-17

12. Ruch Radzionków 15 19 5 4 6 20-24

13. Dolcan Ząbki 16 17 4 5 7 20-24

14. GKS Katowice 16 16 3 7 6 18-19

15. Polonia Bytom 15 15 4 3 8 17-23

16. Wisła Płock 16 15 4 3 9 12-22

17. KS Polkowice 16 13 3 4 9 13-28

18. Olimpia Elbląg 16 9 1 6 9 12-31

II liga

Stal Rzeszów – OKS 1945 Olsztyn 1:1

Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki 1:2

Pogoń Siedlce – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:2

Wisła Puławy – Okocimski KS Brzesko 0:2

Znicz Pruszków – Pelikan Łowicz 2:1

Stal Stalowa Wola – Puszcza Niepołomice 3:1

Jeziorak Iława – Resovia 0:1

Motor Lublin – Sokół Sokółka 5:1

 Tabela

1. Okocimski KS Brzesko 15 37 11 4 0 28-6

2. Motor Lublin 15 28 8 4 3 27-20

3. OKS 1945 Olsztyn 15 27 8 3 4 20-21

4. Stal Stalowa Wola 15 26 8 2 5 24-18

5. Świt Nowy Dwór Mazowiecki15 23 6 5 4 15-11

6. Znicz Pruszków 15 23 6 5 4 18-11

7. Jeziorak Iława 15 22 6 4 5 18-11

8. Puszcza Niepołomice 15 21 5 6 4 19-15

9. Resovia 15 20 5 5 5 12-8

10. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 19 5 4 6 14-20

11. Pogoń Siedlce 15 19 6 1 8 22-25

12. Pelikan Łowicz 15 17 5 2 8 21-25

13. Stal Rzeszów 16 16 4 4 8 14-21

14. Wigry Suwałki 15 16 4 4 7 12-17

15. Wisła Puławy 15 15 3 6 6 18-21

16. Garbarnia Kraków 15 14 3 5 7 18-26

17. Sokół Sokółka 15 8 2 2 11 10-34

 III liga

Start Działdowo – Motor Lubawa 2:1

Zatoka Braniewo – Huragan Morąg 2:4

Warmia Grajewo – Olimpia Zambrów 2:1

Dąb Dąbrowa Białostocka – Olimpia 2004 Elbląg 2:1

Mrągowia Mrągowo – Orzeł Kolno 0:1

Concordia Elbląg – Granica Kętrzyn 3:1

Pogoń Łapy – ŁKS 1926 Łomża 3:0

MKS Korsze – Czarni Olecko 5:1

 Tabela

1. Warmia Grajewo 13 29 9 2 2 23-9

2. Start Działdowo 13 27 8 3 2 24-11

3. Concordia Elbląg 13 24 7 3 3 18-9

4. Olimpia 2004 Elbląg 13 21 6 3 4 24-17

5. ŁKS 1926 Łomża 13 20 6 2 5 17-15

6. Huragan Morąg 13 20 6 2 5 25-23

7. Motor Lubawa 13 20 6 2 5 12-14

8. Granica Kętrzyn 13 19 6 1 6 22-21

9. Olimpia Zambrów 13 19 5 4 4 18-10

10. Orzeł Kolno 13 18 5 3 5 14-17

11. Dąb Dąbrowa Białostocka 13 18 5 3 5 23-15

12. Mrągowia Mrągowo 13 16 5 1 7 16-18

13. Zatoka Braniewo 13 14 4 2 7 18-24

14. MKS Korsze 13 13 4 1 8 21-28

15. Pogoń Łapy 13 13 3 4 6 15-20

16. Czarni Olecko 13 2 0 2 11 3-42

 IV liga

Polonia Pasłęk – Sokół Ostróda 1:1

OKS 1945 II Olsztyn – Mazur Ełk 5:0

Start Nidzica – Vęgoria Węgorzewo 2:0

Błękitni Pasym – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:0

Pisa Barczewo – Mamry Giżycko 2:1

Rominta Gołdap – Barkas Tolkmicko 1:4

Tęcza Biskupiec – Znicz Biała Piska 2:3

Płomień Ełk – GKS Wikielec 2:1

 Tabela

1. Znicz Biała Piska 13 32 10 2 1 27-8

2. Sokół Ostróda 13 29 9 2 2 39-19

3. Barkas Tolkmicko 13 28 9 1 3 27-14

4. Płomień Ełk 13 27 8 3 2 24-11

5. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 13 24 7 3 3 29-20

6. Start Nidzica 13 22 7 1 5 21-13

7. Błękitni Pasym 13 21 7 0 6 22-21

8. OKS 1945 II Olsztyn 13 20 6 2 5 26-29

9. GKS Wikielec 13 18 5 3 5 16-20

10. Pisa Barczewo 13 17 5 2 6 16-19

11. Rominta Gołdap 13 14 4 2 7 19-21

12. Polonia Pasłęk 13 12 3 3 7 8-21

13. Mazur Ełk 13 9 2 3 8 11-25

14. Vęgoria Węgorzewo 13 8 2 2 9 12-21

15. Mamry Giżycko 13 8 2 2 9 8-21

16. Tęcza Biskupiec 13 7 2 1 10 16-38

 klasa okręgowa I

Orlęta Reszel – Omulew Wielbark 0:1

Wilczek Wilkowo – DKS Dobre Miasto 0:1

Warmia Olsztyn – Błękitni Orneta 0:0

Łyna Sępopol – MKS Szczytno 1:1

Victoria Bartoszyce – Zryw Jedwabno 4:1

Mazur Pisz – Kłobuk Mikołajki 1:1

GLKS Jonkowo – Polonia Lidzbark Warmiński 1:2

Granica Bezledy – MKS Jeziorany 4:1

 Tabela

1. Omulew Wielbark 13 34 11 1 1 32-6

2. Orlęta Reszel 13 34 11 1 1 52-7

3. DKS Dobre Miasto 13 27 8 3 2 30-12

4. Victoria Bartoszyce 13 25 8 1 4 33-17

5. Błękitni Orneta 13 23 6 5 2 20-14

6. Warmia Olsztyn 13 21 6 3 4 20-25

7. Kłobuk Mikołajki 13 20 6 2 5 20-22

8. MKS Jeziorany 13 18 5 3 5 23-23

9. Zryw Jedwabno 13 16 5 1 7 18-25

10. Wilczek Wilkowo 13 16 5 1 7 25-28

11. Mazur Pisz 13 15 4 3 6 18-41

12. Granica Bezledy 13 14 4 2 7 25-34

13. Polonia Lidzbark Warmiński 13 13 4 1 8 16-24

14. Łyna Sępopol 13 11 3 2 8 19-29

15. GLKS Jonkowo 13 8 2 2 9 22-31

16. MKS Szczytno 13 1 0 1 12 6-41

 klasa okręgowa II

Kormoran Zwierzewo – Olimpia II Elbląg 2:1

Polonia Iłowo – Osa Ząbrowo 3:1

Ossa Biskupiec Pomorski – Warmiak Łukta 1:3

Zamek Kurzętnik – Concordia II Elbląg 0:3

Ewingi Zalewo – Olimpia Olsztynek 1:1

GKS Stawiguda – Iskra Narzym 0:2

Syrena Młynary – Orzeł Janowiec Kościelny 1:0

Grunwald Gierzwałd – Tęcza Miłomłyn 1:0

 Tabela

1. Olimpia II Elbląg 13 28 9 1 3 59-15

2. Orzeł Janowiec Kościelny 13 26 8 2 3 35-19

3. Olimpia Olsztynek 13 25 7 4 2 27-17

4. Warmiak Łukta 13 24 7 3 3 26-24

5. Polonia Iłowo 13 23 6 5 2 26-13

6. GKS Stawiguda 13 21 6 3 4 25-18

7. Concordia II Elbląg 13 20 6 2 5 25-31

8. Ewingi Zalewo 13 19 5 4 4 10-9

9. Tęcza Miłomłyn 13 16 4 4 5 20-18

10. Syrena Młynary 13 15 4 3 6 12-30

11. Kormoran Zwierzewo 13 15 5 0 8 26-36

12. Grunwald Gierzwałd 13 14 4 2 7 17-24

13. Iskra Narzym 13 14 3 5 5 15-29

14. Ossa Biskupiec Pomorski 13 11 2 5 6 16-28

15. Osa Ząbrowo 13 9 2 3 8 16-27

16. Zamek Kurzętnik 13 7 1 4 8 10-27

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x