Rezerwy Borussi, ale za to jakie… – Dostaliśmy łupnia i koniec

Rozegrany na stadionie miejskim w Ostródzie towarzyski mecz piłkarski między I-ligowym Stomilem Olsztyn i rezerwami Borussi Dortmund przyniósł wysokie zwycięstwo drużynie niemieckiej 4:0. Jak ulał pasuje to do różnicy jaka jest między futbolem w obu krajach, bo to od razu kojarzy się z Euro 2012. Spotkanie towarzyskie, ale wynik idzie w świat i z całą pewnością chluby nam nie przynosi. Oczywiście to początek przygotowań, testowanie nowych zawodników, nie usprawiedliwiajmy się jednak na siłę. Dostaliśmy łupnia i koniec!

Stomil Olsztyn – BV Borussia 1909 II Dortmund 0:4 (0:2)

0:1 – Marvin Bakalorz (24) 0:2 – Jonas Hofmann (42) 0:3 – Mustafa Amini (53) 0:4 -Kiyan Soltanpour (68)

Stomil Olsztyn I połowa: Piotr Skiba, Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Andrzej Niewulis, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Bartosz Szaraniec, Robert Tunkiewicz, Michał Świderski, Patryk Szymański, Paweł Łukasik (21′ Krzysztof Filipek)

Stomil Olsztyn II połowa: Michał Leszczyński – Igor Biedrzycki, Rafał Remisz, Patryk Łukasik, Radosław Stefanowicz – Bartłomiej Dołubizna, Grzegorz Domżalski, Dominik Kun, Daniel Michałowski, Marek Paprocki – Krzysztof Filipek