Rona 03 Ełk (rocznik 2000) najlepsza w Grajewie – Decydowały bramki

W hali sportowej MOSiR w Grajewie odbył się turniej halowej piłki nożnej w kategorii Orlików. Rywalizowało sześć drużyn z woj. podlaskiego i warmińsko – mazurskiego, a kibicom pokazali się zawodnicy rocznika 2000 i młodsi. W turnieju zwyciężyła drużyna RONA Ełk, którą trenuje Andrzej Zientarski. Jego podopieczni z 11 punktami wyprzedzili tylko lepszym stosunkiem bramek Pomorzankę Sejny. Trzecie miejsce zajęła ekipa MOSiR II Grajewo, a kolejne– Mazur I Ełk, Mazur II i MOSiR II.

 

Były też nagrody indywidualne. I tak najlepszym zawodnikiem wybrano Karla Dabulisa z Pomorzanki, a miano najlepszego bramkarza przyznano Dawidowi Kozłowskiemu z MOSiR II. Królem strzelców z 8 bramkami został Kacper Koniecko (Rona). Najlepsze drużyny w turnieju zorganizowanym przez MOSiR i KS Warmia otrzymały puchary i gadżety miasta. Mecze społecznie sędziował Krzysztof Staniszewski z Kolegium Sędziów Podlaskiego ZPN.

{gallery}ron6{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x