Rusza nabór do Szkółki Piłkarskiej Concordii Elbląg – Im wcześniej, tym lepiej…

Szkółka Piłkarska Concordia Elbląg zaprasza wszystkie dzieci z roczników2008, 2009 i 2010 do udziału w zajęciach treningowych. Pierwsze spotkanie odbędzie się 17 sierpnia. Swoich sił w szkółce mogą spróbować wszyscy chętni, a jedynym wymogiem jest dobry stan zdrowia. Jak przekonują trenerzy to najlepszy wiek do kształtowania u dzieci koordynacji oraz podstawowych umiejętności piłkarskich.

Dzięki zajęciom w szkółce, dzieci idące do szkoły posiadają już podstawy do dalszego rozwoju.

– W tym wieku głównie kładziemy nacisk na zabawę oraz edukację poprzez ruch i zarażanie dzieci ideą sportu – wyjaśnia Krzysztof Machiński, koordynator grup młodzieżowych MMKS Concordia Elbląg. – Najważniejsze dla nas jest zadowolenie dziecka, a nie wyniki sportowe, bo na te zawsze przyjdzie czas. Chcemy zarazić tych młodych ludzi pasją do sportu.

Pierwsze zajęcia organizacyjne odbędą się 17 sierpnia o godz. 17.00 na orliku Gimnazjum nr 2 przy ul. Robotniczej. Więcej informacji można uzyskać telefonicznie u trenerów – Tomasza Rylskiego i Michała Lewandowskiego pod nr 512-765-016.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Concordia Elbląg Elbląg Piłka nożna sport powszechny

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x