Ruszyła nowa edycja kursów sędziowskich – Już wiosną możesz prowadzić mecze

Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zaprasza wszystkich chętnych na kurs sędziowski .Kandydaci, którzy pomyślnie ukończą kurs, zostaną członkami Warmińsko-Mazurskiego Kolegium Sędziów oraz nabędą uprawnienia sędziego próbnego, dzięki którym będą mogli sędziować mecze piłkarskie w województwie warmińsko-mazurskim od rundy wiosennej sezonu 2014/2015.

Od kandydatów wymagana jest dobra sprawność fizyczna oraz podstawowa wiedza na temat przepisów gry w piłkę nożną. Kurs przewidziany jest dla osób, które ukończyły 16 lat i mają minimum średnie wykształcenie lub uczęszczają obecnie do szkoły, gdzie nauka kończy się maturą.

Najbliższy kurs rozpocznie się w dniu 22 marca (zajęcia organizacyjne) i zakończy się egzaminem w dniu 21 kwietnia w Olsztynie. Zajęcia od 23 marca do 20 kwietnia odbędą się równolegle w czterech ośrodkach: Elbląg, Giżycko, Iława i Olsztyn w godzinach 16:00-18:00 (2-3 razy w tygodniu).

Koszt kursu wynosi 150zł. W ramach tej opłaty organizatorzy zapewniają aktualne Przepisy Gry w Piłkę Nożną oraz materiały szkoleniowe.

Aby zapisać się na kurs należy najpóźniej do dnia 22 marca wypełnić formularz rejestracyjny dostępny na stronie:

http://wmzpn.pl/?page_id=2279

{AdmirorGallery}sedzia54{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg giżycko iława Olsztyn Piłka nożna WMZPN

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x