Sadida Cup Szczytno 2012 – Hetman Baranowo z głównym trofeum

Przez tydzień w drugiej części ferii w Szczytnie odbywał się międzynarodowy halowy turniej piłkarski Sadida Cup. To siódma edycja imprezy, która na trwałe weszła do kalendarza sportowego miasta. Tym razem w Grodzie Juranda znalazło się wiele klubów krajowych a także goście z Ukrainy i Białorusi Rywalizowano w kilku grupach wiekowych. Turniej Sadida Cup ma to do siebie, że rozgrywanych jest mnóstwo spotkań, rozgrywki są rozbudowane, by te kilka dni wykorzystać maksymalnie. W piłkarskim maratonie wielki sukces odniosły 13-latki z Hetmana Baranowo, zajmując pierwsze miejsce. W młodszej kategorii Hetman był czwarty tuż za Redą Szczytno. Gospodarze wśród 15-latków zajęli dwa miejsca na podium ustępując tylko Błękitnym Kmiecin.

 

Komplet wyników

U-11

Grupa A

REDA SZCZYTNO II-KOP RODŁO KWIDZYN  4:2

HETMAN BARANOWO-MKS ŻORY II  1:0

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI I-REDA SZCZYTNO II  7:0

KOP RODŁO KWIDZYN-HETMAN BARANOWO  2:0

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI I-MKS ŻORY II  2:0

REDA SZCZYTNO II-HETMAN BARANOWO 1:0

MKS ŻORY II-KOP RODŁO KWIDZYN 0:6

HETMAN BARANOWO-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI I 2:1

MKS ŻORY II-REDA SZCZYTNO II 1:3

KOP RODŁO KWIDZYN-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI I 3:8

MKS ŻORY II-HETMAN BARANOWO  1:3

KOP RODŁO KWIDZYN-REDA SZCZYTNO II  1:2

REDA SZCZYTNO II-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI I 3:5

HETMAN BARANOWO-KOP RODŁO KWIDZYN 3:1

MKS ŻORY II-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI I 0:8

HETMAN BARANOWO-REDA SZCZYTNO II 3:0

KOP RODŁO KWIDZYN-MKS ŻORY II  1:1

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI I-HETMAN BARANOWO 7:2

REDA SZCZYTNO II-MKS ŻORY II  1:0

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI I-KOP RODŁO KWIDZYN 3:0

Tabela

1 Czarni Pruszcz Gdański I  8  21  41-10

2 Hetman Baranowo  8  15  14-13

3 Reda Szczytno II  8  15  14-19

4 KOP Rodło Kwidzyn  8  7  16-21

5 MKS Żory II  8  1  3-25

Grupa B

REDA SZCZYTNO I-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 5:0

MKP WRATISLAVIA-MKS ŻORY I 0:8

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II-REDA SZCZYTNO I 1:0

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-MKP WRATISLAVIA 2:1

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II-MKS ŻORY I 0:2

REDA SZCZYTNO I-MKP WRATISLAVIA 9:3

MKS ŻORY I-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 2:3

MKP WRATISLAVIA-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II 2:0

MKS ŻORY I-REDA SZCZYTNO I  1:1

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II  1:1

MKS ŻORY I-MKP WRATISLAVIA  9:0

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-REDA SZCZYTNO I 0:3

REDA SZCZYTNO-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II  2:0

MKP WRATISLAVIA-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 2:3

MKS ŻORY I-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II 4:0

MKP WRATISLAVIA-REDA SZCZYTNO I  1:4

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-MKS ŻORY I 1:2

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II-MKP WRATISLAVIA 5:1

REDA SZCZYTNO I-MKS ŻORY I  0:2

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO  0:1

Tabela

1 MKS Żory I  8  19  30-5

2 Reda Szczytno I  8   16  24-8

3 GKS Gietrzwałd Unieszewo  8   13   11-16

4 Czarni Pruszcz Gdański II  8   7  7-13

5 MKP Wratislavia  8  3   10-40

Puchar Pocieszenia

REDA SZCZYTNO II-MKS ŻORY II  2:0

GKIZS GIETRZWAŁD-MKP WRATISLAVIA  5:1

KOP RODŁO KWIDZYN-CZARNI PRUSZCZ II 2:0

REDA SZCZYTNO II-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 2:0

MKP WRATISLAVIA-KOP RODŁO KWIDZYN 2:4

MKS ŻORY II-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II 1:0

KOP RODŁO KWIDZYN-REDA SZCZYTNO II 1:3

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-MKS ŻORY II 0:1

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI-MKP WRATISLAVIA 2:2

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-KOP RODŁO KWIDZYN 2:0

REDA SZCZYTNO II-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI 0:0

MKS ŻORY II-MKP WRATISLAVIA 1:1

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 0:3

KOP RODŁO KWIDZYN-MKS ŻORY II 3:3

MKP WRATISLAVIA-REDA SZCZYTNO II 0:3

Półfinały

CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI-REDA SZCZYTNO I  5:0

HETMAN BARANOWO-KS ŻORY I  0:3

Rewanże

REDA SZCZYTNO I-CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI  0:4

KS ŻORY I-HETMAN BARANOWO  5:0

Finały

o 3 miejsce

HETMAN BARANOWO-REDA SZCZYTNO  1:1 K. 2:3

o 1 miejsce

CZARNI PRUSZCZ GD.-KS ŻORY I  5:2

Końcowa tabela U-11

1 CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI

2 KS ŻORY I

3 REDA SZCZYTNO I

4 HETMAN BARANOWO

5 REDA SZCZYTNO II – Puchar Pocieszenia

6 GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO

7 KS ŻORY II

8 KOP RODŁO KWIDZYN

9 CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI II

10 WRATISLAVIA WROCŁAW

U-13

Grupa A

GRYF SŁUPSK I-KOLOS STRYJ  3:3

REDA SZCZYTNO II-HETMAN BARANOWO 0:5

GRYF SŁUPSK I-REDA SZCZYTNO II 6:2

KOLOS STRYJ-HETMAN BARANOWO 5:3

HETMAN BARANOWO-GRYF SŁUPSK I 4:4

REDA SZCZYTNO II-KOLOS STRYJ 1:8

KOLOS STRYJ-GRYF SŁUPSK I  4:3

HETMAN BARANOWO-REDA SZCZYTNO II 8:1

REDA SZCZYTNO II-GRYF SŁUPSK I 0:4

HETMAN BARANOWO-KOLOS STRYJ 4:0

GRYF SŁUPSK I-HETMAN BARANOWO  0:3

KOLOS STRYJ-REDA SZCZYTNO II 2:2

Tabela grupy A

1 HETMAN BARANOWO  6  13  27-10

2 KOLOS STRYJ  6  11  22-16

3 GRYF SŁUPSK I  6  8  20-16

4 REDA SZCZYTNO II  6  1  6-33

Grupa B

GRYF SŁUPSK II-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 4:4

REDA SZCZYTNO I-NOWY ROZDIL ROZDILLA 3:7

GRYF SŁUPSK II-REDA SZCZYTNO I  1:2

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-NOWY ROZDIL ROZDILLA 0:4

NOWY ROZDIL ROZDILLA-GRYF SŁUPSK II  18:0

REDA SZCZYTNO I-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 3:0

GRYF SŁUPSK II-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 0:2

REDA SZCZYTNO I-NOWY ROZDIL ROZDILLA  3:1

GRYF SŁUPSK II-REDA SZCZYTNO I  1:4

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-NOWY ROZDIL ROZDILLA 0:3

NOWY ROZDIL ROZDILLA-GRYF SŁUPSK II  7:0

REDA SZCZYTNO I-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 7:1

Tabela grupy B

1 NOWY ROZDIL ROZDILLA 6  15  40-6

2 REDA SZCZYTNO I  6  15  22-11

3 GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO  6  4  7-21

4 GRYF SŁUPSK II  6   1  6-37

Puchar pocieszenia

GRYF SŁUPSK I-REDA SZCZYTNO II  5:0

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-GRYF SŁUPSK II 1:0

GRYF SŁUPSK I-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO  2:3

REDA SZCZYTNO II-GRYF SŁUPSK II 2:1

GRYF SŁUPSK II-GRYF SŁUPSK I  1:11

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-REDA SZCZYTNO II  9:1

REDA SZCZYTNO II-GRYF SŁUPSK I  0:6

GRYF SŁUPSK II-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO 0:2

GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO-GRYF SŁUPSK I  3:0

GRYF SŁUPSK II-REDA SZCZYTNO II  1:1

GRYF SŁUPSK I-GRYF SŁUPSK II  6:0

REDA SZCZYTNO II-GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO  0:8

Grupa finałowa (mecz i rewanż)

NOWY ROZDIL ROZDILLA-KOLOS STRYJ  4:1

HETMAN BARANOWO-REDA SZCZYTNO I 4:3

NOWY ROZDIL ROZDILLA-HETMAN BARANOWO 0:1

KOLOS STRYJ-REDA SZCZYTNO I 2:1

REDA SZCZYTNO I-NOWY ROZDIL ROZDILLA 2:7

HETMAN BARANOWO-KOLOS STRYJ 3:0

KOLOS STRYJ-NOWY ROZDIL ROZDILLA 0:1

REDA SZCZYTNO I-HETMAN BARANOWO 1:2

HETMAN BARANOWO-NOWY ROZDIL ROZDILLA 2:2

REDA SZCZYTNO I-KOLOS STRYJ 0:3

NOWY ROZDIL ROZDILLA-REDA SZCZYTNO I 11:1

KOLOS STRYJ-HETMAN BARANOWO  2:4

Skład zwycięzców

Michał Komorowski, Maciek Kurkowicz, Hubert Kacperek, Janek Kiśluk, Martin Izdebski, Oskar Kłos, Patryk Kostyk, Marcin Spirydon, Adam Bognacki.
Królem strzelców turnieju został zawodnik Hetmana Adam Bognacki.

{gallery}bara9{/gallery}

Końcowa tabela U-13

1 HETMAN BARANOWO

2 NOWY ROZDIL ROZDILLA – Ukraina

3 KOLOS STRYJ –Białoruś

4 REDA SZCZYTNO I

5 GKS GIETRZWAŁD UNIESZEWO – Puchar Pocieszenia

6 GRYF SŁUPSK I

7 REDA SZCZYTNO II

8 GRYF SŁUPSK II

U-15

Grupa A

KOP RODŁO KWIDZYN II-ŚWIT BARCZĄCA  2:7

GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO-MKS ŻORY II  9:3

ŚWIT BARCZĄCA-MKS ŻORY II  0:7

KOP RODŁO KWIDZYN II-GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO  0:22

GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO-ŚWIT BARCZĄCA  13:2

MKS ŻORY II-KOP RODŁO KWIDZYN II 9:5

ŚWIT BARCZĄCA-KOP RODŁO KWIDZYN  10:2

MKS ŻORY II-GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO 1:9

MKS ŻORY II-ŚWIT BARCZĄCA 5:4

GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO-KOP RODŁO KWIDZYN 21:1

ŚWIT BARCZĄCA-GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO 2-21

KOP RODŁO KWIDZYN-MKS ŻORY II 2-7

Tabela grupy A

1 GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO 6  18  95-9

2 MKS ŻORY II  6  12  32-29

3 ŚWIT BARCZĄCA 6  6  25-50

4 KOP RODŁO KWIDZYN II 6  0  12-76

Grupa B

REDA SZCZYTNO-KOP RODŁO KWIDZYN  6:2

BŁĘKITNI KMIECIN-MKS ŻORY I  4:1

KOP RODŁO KWIDZYN-MKS ŻORY I  1:10

REDA SZCZYTNO-BŁĘKITNI KMIECIN  1:7

BŁĘKITNI KMIECIN-KOP RODŁO KWIDZYN  18:1

MKS ŻORY I-REDA SZCZYTNO  3:5

KOP RODŁO KWIDZYN-REDA SZCZYTNO  3:12

MKS ŻORY I-BŁĘKITNI KMIECIN  3:8

MKS ŻORY I-KOP RODŁO KWIDZYN  18:1

BŁĘKITNI KMIECIN-REDA SZCZYTNO  1:0

KOP RODŁO KWIDZYN-BŁĘKITNI KMIECIN  2-13

REDA SZCZYTNO-MKS ŻORY I 7:2

Tabela grupy B

1 BŁĘKITNI KMIECIN  6  18  51-8

2 REDA SZCZYTNO  6   12   31-18

3 MKS ŻORY I  6  6  37-26

4 KOP RODŁO KWIDZYN I  6   0  10-77

Puchar pocieszenia

MKS ŻORY I-KOP RODŁO KWIDZYN I  4:5

ŚWIT BARCZĄCA-KOP RODŁO KWIDZYN II 2:6

KOP RODŁO KWIDZYN I-KOP RODŁO KWIDZYN II  13:1

MKS ŻORY I-ŚWIT BARCZĄCA  7:4

ŚWIT BARCZĄCA-KOP RODŁO KWIDZYN I 5:3

KOP RODŁO KWIDZYN II-MKS ŻORY I 1:15

KOP RODŁO KWIDZYN I-MKS ŻORY I  1:17

KOP RODŁO KWIDZYN II-ŚWIT BARCZĄCA  6:8

KOP RODŁO KWIDZYN II-KOP RODŁO KWIDZYN I 8:10

ŚWIT BARCZĄCA-MKS ŻORY I  4:8

KOP RODŁO KWIDZYN I-ŚWIT BARCZĄCA  7:3

MKS ŻORY I-KOP RODŁO KWIDZYN II  15:5

Grupa finałowa (mecz i rewanż)

GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO-REDA SZCZYTNO  5:2

BŁĘKITNI KMIECIN-MKS ŻORY II  10:1

REDA SZCZYTNO-MKS ŻORY II  3:3

GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO-BŁĘKITNI KMIECIN 2:6

BŁĘKITNI KMIECIN-REDA SZCZYTNO  4:3

MKS ŻORY II-GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO  0:10

REDA SZCZYTNO-GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO  2:6

MKS ŻORY II-BŁĘKITNI KMIECIN 0:5v-o

MKS ŻORY II-REDA SZCZYTNO  1:6

BŁĘKITNI KMIECIN-GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO 6:0

REDA SZCZYTNO-BŁĘKITNI KMIECIN 9:1

GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO-MKS ŻORY II  3:2

Końcowa tabela U-15

1 BŁĘKITNI KMIECIN

2 GIMNAZJUM NR 1 SZCZYTNO

3 REDA SZCZYTNO

4 KS ŻORY II

5 MKS ŻORY I

6 KOP RODŁO KWIDZYN I – Puchar Pocieszenia

7 ŚWIT BARCZĄCA

8 KOP RODŁO KWIDZYN II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x