Sędziowie też wsparli WOŚP – Hierarchia obowiązuje…

W sobotę (12 stycznia) w Szkole Podstawowej nr 7 w Olsztynie odbył się halowy turniej piłki nożnej sędziów. Długa przerwa zimowa w ligowych rozgrywkach, również u arbitrów piłki nożnej wymaga odpowiedniego przygotowania do sezonu. Oprócz treningów w terenie czy na siłowni fajną formą przygotowań jest uczestnictwo w halowych turniejach piłki nożnej. W olsztyńskim turnieju wystąpiło siedem drużyn podzielonych według klasy jaką w danym sezonie prowadzi arbiter. Rywalizacja toczyła się systemem "każdy z każdym".

 

Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna złożona z sędziów na co dzień sędziujących mecze na szczeblu centralnym, która zajęła pierwsze miejsce. Drugie miejsce przypadło sędziom III ligi, miejsce trzecie zajęli sędziowie ligi okręgowej. Wszystkie ekipy otrzymały pamiątkowe medale, puchary oraz nagrody okolicznościowe. Korzystając ze „świątecznego weekendu” organizatorzy turnieju zorganizowali zbiórkę pieniędzy na rzecz WOŚP. W akcji, której uczestniczyli arbitrzy oraz zaproszeni goście. Zebrano tysiąc siedemset siedemdziesiąt złotych.

Wszystkim, którzy wspierają „olsztyńskie zmagania sędziów” w ich imieniu serdecznie dziękujemy

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x