Spacerkiem po ligach futsalowych – Piękne bramki, wielkie emocje…

Ligi futsalowe na Warmii i Mazurach ruszyły całą parą. Piłka noża w wydaniu pod dachem cieszy się ogromną popularnością. Prawie w każdej miejscowości istnieje liga, w niektórych nawet więcej niż jedna. Cóż, tylko się cieszyć, że nowe hale tętnią życiem, a panowie spędzają czas wolny na sportowo. Niektórzy traktują udział w futsalowej lidze jako formę utrzymania kondycji przed sezonem letnim. Nieważne są przyczyny, najważniejsza jest gra a tu biorąc pod uwagę liczbę lig i zespołów jest znakomicie!

 

 Reszelska Ligi Halowej Piłki Nożnej

I Liga

Warpuny – Łankiejmy 0:7

Reduta – Junior Korsze 3:0

Warsztaty Szkolne – MKS Korsze 2:6

Romix – Auto-Komis 5:6

Tabela po 5 kolejce

1 MKS Korsze 5 13 29:6

2 Tytan Łankiejmy 5 12 33:13

3 Warsztaty Szkolne 5 10 25:20

4 Auto-Komis Wilkowo 5 7 25:25

5 Reduta Bisztynek 5 7 17:20

6 We Młynie Warpuny 5 5 12:21

7 Team Romie 5 3 24:27

8 MKS Junior Korsze 5 0 4:37

Klasyfikacja strzelców:

12 – Mariusz Grabowski (Wilkowo)

11 – Bartosz Pikała (Romix)

8 – Dariusz Jutal (Tytan), Grabowski Adam (Wilkowo),

7 – Sawicki Paweł (MKS Korsze)

II liga

Cool Team – Atomówki I 1:2

250 w Plecy – Atomówki II 6:1

Wilkowo – Zamek 4:2

Sklep Oleńka – Malaga 2:0

Wandajny – Obrońcy Tytułu 5:1

Junior Korsze II – Perkoz Łężany 1:4

Junior Orlęta – Fala Warpuny 0:4

Sokół Garbno – Groma 6:2

Tabela GRUPY „A”po 5 kolejce

1 Wilkowo 5 12 17:12

2 Fala Warpuny 5 11 19:9

3 Wandajny 5 9 18:11

4 MKS Atomówki I Korsze 5 7 7:11

5 Zamek Reszel 5 6 19:16

6 Obrońcy Tytułu 5 5 12:16

7 Cool Team 5 4 9:13

8 Junior Orlęta Reszel 5 3 6:19

Tabela GRUPY „B” po 5 kolejce

1 Sklep Oleńka Kętrzyn 5 13 16:6

2 Sokół Chorzela Garbno 5 12 26:4

3 250 w Plecy 5 11 22:6

4 Perkoz Łężany 5 9 11:17

5 Malaga 5 7 9:8

6 Agroma Kielce 5 3 14:21

7 MKS Atomówki Korsze II 5 3 4:23

8 MKS Junior Korsze II 5 0 4:21

Klasyfikacja strzelców:

10 – Arkadiusz Żemojdzin (Sokół)

9 – Gaspar Jaśkiewicz (Zamek)

8 – Paweł Aleksandrowicz (Sokół)

7 – Piotr Chmielewski (Wilkowo), Sebastian Opalach (Oleńka)

6 – Piotr Opala (250 w Plecy), Dawid Pawlak (Agroma), Krystian Borowski (Fala)

RESZELSKA LIGA HALOWA

VI KOLEJKA

29 grudnia 2012 r.

II Liga – godz. 14.30

  • 14.30 – Atomówki II – Sklep Oleńka
  • 14.55 – Atomówki I – Wilkowo
  • 15.20 – Obrońcy Tytułu – Zamek
  • 15.45 – Wandajny – Junior Orlęta
  • 16.10 – Sokół Chorzela – Junior Korsze II
  • 16.35 – Perkoz – 250 w Plecy
  • 17.00 – Fala Warpuny – Cool Team
  • 17.25 – Agroma – Malaga

I Liga – godz. 18.00

  • 18.00 – Warpuny – Reduta
  • 18.35 – Junior Korsze – Auto-Komis
  • 19.15 – MKS Korsze – Team Romix
  • 19.50 – Tytan Łankiejmy – Warsztaty Szkolne

IX EDYCJA MISTRZOSTW GMINY LUBAWA O PUCHAR WÓJTA GMINY

MAKRODACH Rumienica – JORDAN Kazanice 7-5 (2-2)

Bramki: dla Rumienicy Podlaszewski Andrzej – 2, Junkier Łukasz – 1, Senkowski Paweł – 3 , Cieszyński Damian – 1, dla Jordana: Górski Bartłomiej – 1, Ossowski Paweł – 1 , Szulc Marcin – 1 Modrzewski Bartosz – 1, Dąbrowski Dawid – 1

OKS Omule – LZS Łążek 10-14 (4-8)

Bramkidla OKS: Karczewski Sebastian – 6, Dzik Patryk – 2, Krauze Paweł – 1, Klejna Waldemar – 1, dla LZS: Szczesiak Mateusz – 2,Wietecha Łukasz – 6, Karczewski Daniel – 2, Banacki Arkadiusz – 3 Wietecha Marcin – 1

TORPEDA Rożental – CONSTRACT ORZEŁ Grabowo 15-5 (6-2)

Bramki dla Torpedy: Kasprowicz Filip – 3 , Chełkowski Jakub – 2 , Graman Bartłomiej – 2 , Pietrzak Błażej – 1, Dziąba Patryk – 5, Pruchniewski Rafał – 1, Marciniak Robert – 1, dla Constract: Jackiewicz Marcin – 1, Pelc Zdzisław – 2, Gorczyca Kamil – 2

DAW-BUD Łążyn – LIDER Złotowo 3-15 (2-6)

Bramki dla Łążyna: Weinar Andrzej – 1, Bukowski Tomasz – 1, Walewski Adrian – 1, dla Lidera: Żmijewski Mateusz – 6, Licznerski Łukasz – 5, Licznerski Szymon – 1, Erdman Mateusz – 1,Kruszewski Jacek – 1 , samobójcza

HDK SZWED Lubawa – ORZEŁ Mordęgi 12-7 (4-2)

Bramkidla HDK: Buczkowski Radosław – 6, Jabłoński Marcin – 3, Malinowski Mateusz – 1 Jurkiewicz Paweł – 2, dla Orła Cyrankowski Dawid – 2 , Galiński Dawid – 1 bramka, Opałka Krystian – 4

TABELA PO V KOLEJKACH SPOTKAŃ

1 MAKRODACH Rumienica 5 15 49:16

2 JORDAN Kazanice 5 12 45:20

3 TORPEDA Rożental 5 12 42:18

4 LIDER Złotowo 5 9 40:19

5 HDK SZWED Lubawa 4 7 25:23

6 TESSA Tuszewo 4 6 28:28

7 LZS ŁAŻEK 4 4 24:41

8 OKS Omule 5 3 30:48

9 ORZEŁ Mordęgi 4   3 23:40

10 ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 5 3 23:46

11 DAW-BUD Łążyn 4 0 13:43

NAJSKUTECZNIEJSZY STRZELEC:

1 Senkowski Paweł (MAKRODACH Rumienica) – 16 bramek

2 Cieszyński Damian (MAKRODACH Rumienica) – 14 bramek

3 Kamiński Marek (TESSA Tuszewo), Karczewski Sebastian (OKS Omule) po 13 bramek

PARY VI KOLEJKI (23-12-2012)

13:00 ORZEŁ CONSTRACT Grabowo – DAW-BUD Łążyn

13:40 TESSA Tuszewo – HDK SZWED Lubawa

14:20 OKS Omule – MAKRODACH Rumienica

15:00 LZS ŁĄŻEK – ORZEŁ Mortęgi

15:40 JORDAN Kazanice – TORPEDA Rożental

PAUZA – LIDER Złotowo

Suska Ligi Futsalu

9, 10 kolejka 16 grudzień 2012
 

Kaszele – GD-Trade Susz 4 – 0

Bramki: Misiak P. 1, Adamkiewicz M. 2, Kresimon K. 1

Tęcza Kamieniec – Moto-Trans 1 – 3

Bramki: Wiśniewski M. 1 – Suliński T. 1, Lewandowski T. 1, Tur M. 1

Kaszele – GD-Trade Susz 4 – 3

Bramki: Misiak P. 2, Maniora M. 1, Adamkiewicz M. 1 – Cichaczewski P. 1, Szuba Ł. 1, Bielak P. 1

Tęcza Kamieniec – Moto-Trans 2 – 4

Bramki: Staniec K. 2 – Tomczyk Ł. 2, Szul D. 1, Gąsior M. 1

Tacho Iława – Auto-Handel Paszynin 3 – 1

Bramki: Łubek T. 2, Trzeciak M. 1 – Nowiński C. 1

Kartki: Klonowski Z. (ż), Staniec A. (ż, ż)

Grom Rudniki – Kora Susz 1 – 7

Bramki: Wulnikowski T. 1 – Bieńkowski P. 2, Furmański K. 2, Gajewski P. 3

Kartki: Włodarski M. (ż)

Orzeł Ulnowo – Sigma 1 – 4

Bramki: Piotrowicz M. 1 – Szymański K. 1, Kozłowski K. 1, Laskowski A. 1, Dumkiewicz M. 1

Tacho Iława – Auto-Handel Paszynin 1 – 1

Bramki: Łubek T. 1 – Nowiński C. 1

Kartki: Kłuba M. (ż), Klonowski Z. (ż)

Grom Rudniki – Kora Susz 2 – 4

Bramki: Wiśniewski M. 2 – Krause R. 2, Furmański K. 1, Gajewski P. 1

Orzeł Ulnowo – Sigma 0 – 5

Bramki: Pomarański W. 1, Dumkiewicz M. 2, Strączek R. 2

Tabela Suskiej Ligi Futsalu po 10 kolejkach

1. Tacho Iława 10 25 31:16

2. Moto-Trans 10 24 27:17

3. Tęcza Kamieniec 10 21  39:19

4. Kaszele 10 21 39:21

5. Kora Susz 10 16 35:22

6. Auto-Handel Paszynin 10 16 24:19

7.Sigma PUB 10 10 28:40

8. Orzeł Ulnowo 10 7 15:28

9. GD Trade Susz 10 6 12:38

10. Grom Rudniki 10 1  1:33

Najlepsi strzelcy po 10 kolejkach:

Staniec K. (Tęcza Kamieniec) – 16

Łubek T. (Tacho Iława) – 13

Adamkiewicz M. (Kaszele) – 10

Misiak P. (Kaszele) – 10

Kochański D. (Kaszele) – 8

Chwesiuk (Kora Susz) – 8

Michałowski M. (Auto-Handel Paszynin) – 8

Kresimon P. (Kaszele) – 6

Budziński M. (Orzeł Ulnowo) – 6

Krauze R. (Kora Susz) – 6

Gajewski P. (Kora Susz) – 6

Liga morąska Kaczkan Huragan Cup

Grupa A

De Luxe – Chojnik  6:2

De Luxe  – T.Kikoła(1), A.Bejnarowicz(1), P.Makowski(1), K.Januszkiewicz(1), G.Matera(1), sam.(1) Chojnik – A.Stangrecki(1), K.Lubowicki(1)

Kolonia Warszawska II – Usługi Elektryczne J.Sinoradzki  2:9

Kolonia II  –  M.Wilk(2) Usługi Sinoradzki  – M.Brzuziewski(4), S.Homza(3), Ł..Galik(1), K.Lenkiewicz(1)

FRB Alpina – La Torre Miłakowo   6:3

FRB Alpina –T.Śnieżawski(3), P.Żórański(2), P.Galik(1) La Torre – Ł.Kozyra(1), K.Głowacki(1), P.Kuper(1)

FHU Puch – pauza

Tabela

1 FRB Alpina 3 9 23:6

2 Usługi Elektryczne J. Sinoradzki 3 6 21:11

3 De Luxe 3 6 12:14

4 FHU Puch 2 3 8:7

5 Kolonia Warszawska II 3 3 7:17

6 La Torre Miłakowo 2 0 6:12

7 Chojnik 2 0 5:15

Grupa B

Smile Shop Zatorze – Usługi Ogólnobudowlane A Krawczyk 4:8

Smile Shop –  A.Lewandowski(3), B.Cołoś(1) UO Krawczyk –  T..Berent(2), M.Kucharski(1), M.Wronka(1), G.Gilmore(1), M.Załęski(1), K.Mędrzycki(1), sam(1)

Sienkiewicza – Elyta  6:1

Sienkiewicza – A.Barszcz(1), A.Firer(1), D.Panek(1), M.Łaciński(1), D.Bieniasz(1), P.Gębala(1) Elyta – M.Niezdropa(1)

Alpina II – Kolonia Warszawska  2:7

Alpina II – T.Kielak(1), K.Dybowski(1) Kolonia W. – A.Nawrocki(4), A.Podgórski(3)

Leo Center Pułaskiego – pauza

Tabela

1 Usługi Ogólnobudowlane A. Krawczyk 3 9 30:6

2 Kolonia Warszawska  3 9 22:7

3 Leo Center Pułaskiego 2 3 9:7

4 Smile Shop Zatorze 2 3 11:12

4 Sienkiewicza 3 3 9:17

6 Elyta    2 0 3:11

7 Alpina II 3 0 6:30

Strzelcy:

12 – A Nawrocki (Kolonia Warszawska)

8 – P.Żórański(FRB Alpina)

7- T.Śnieżawski(FRB Alpina)

 

 

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x