Stomil Huvepharma Cup 2014 – Futbol okazją do wielkich wyzwań

W drugi weekend nowego roku 2014 (11-12 stycznia) w Uranii odbędzie się trzeci turniej małych piłkarzy Stomil Huvepharma Cup 2014. Rywalizacja zespołów ze znanych klubów to okazja do kolejnych wyzwań. Impreza przeprowadzona zostanie z dużym rozmachem i zawierać będzie wiele elementów towarzyszących, w tym edukacyjnych. Wszystko „podane: w niezwykle atrakcyjnej formie. Zapraszamy do śledzenia strony www.stomilcup.pl

W tych dniach Urania i jej sąsiedztwo zmienią się nie do poznania. Powstanie centrum sportowe, w którym niby w galerii można będzie poruszać się swobodnie i skorzystać z wielu ofert takich jak: GameFestivel (prestiżowe turnieje gier komputerowych), pokaz Freestyle Football ( w akcji najlepszy zespół w Polsce – Soccer Art), sportowe panele tematyczne (część konferencyjna w Muzeum Sportu). Są przewidziane inne atrakcje, których zdradzać nie będziemy, a które sukcesywnie można będzie poznać na wspomnianej stronie internetowej stomilcup.pl. W każdym razie jest to impreza nowatorska w formie i treści z głęboką ideą postrzegania sportu w różnych aspektach. Już dziś zapraszamy i proponujemy obejrzenie atrakcyjnej zapowiedzi.

http://www.youtube.com/watch?v=tUV4LbWFACo&feature=youtube_gdata_player

{AdmirorGallery}huve31{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Piłka nożna Stomil Huvepharma Cup Stomil Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x