Stomil Olsztyn miał ten komfort – Jeziorak Iława już pogrążony

Dwumecz Warmia i Mazury Podkarpacie na drugim froncie piłkarskim przyniósł zdecydowane zwycięstwo rywalom. O ile wygrana Stali Rzeszów w Olsztynie nie przyniosła żadnych konsekwencji, bo Stomil już wcześniej zapewnił sobie awans do I ligi , o tyle klęska Jezioraka na wyjeździe z Resovią (1:5) jest w zasadzie równoznaczna z degradacją iławian. Sporo ciosów spada ostatnio na zespół Jezioraka, a tym z rodzaju „kopanie leżącego” był walkower przyznany przez PZPN Motorowi w potyczce z Iławą w znanych okolicznościach. Na dzień dzisiejszy Jeziorak spada z ligi, ale znając życie jeszcze poczekajmy…

 

Stomil Olsztyn – Stal Rzeszów 0:1 (0:1)

0:1 – Paweł Rzeźnik (18)

Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński – Rafał Remisz, Paweł Baranowski, Paweł Głowacki – Radosław Stefanowicz, Bartosz Szaraniec (70 Robert Tunkiewicz), Michał Świderski, Daniel Michałowski (57 Paweł Łukasik), Łukasz Jegliński, Dominik Kun (80 Karol Żwir) – Krzysztof Filipek (77 Angel Segarra).

Resovia Reszów – Jeziorak Iława 5:1 (4:0)

1:0 – Tomasz Cienko (21), 2:0 – Sebastian Hajduk (28), 3:0 – Tomasz Cienko (30), 4:0 – Dariusz brągiel (38), 4:1 – Piotr Skokowski (53), 5:1 – Sebastian Fedan (90+1)

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x