Stomil strzelił trzy bramki i…przegrał – Spóźniony finisz w Chojnicach

Mecz zespołów górnej połówki tabeli przyniósł sporo emocji, przede wszystkim zwrotów sytuacji. Stomil stracił bramkę już w 2 min, po pół godzinie prowadził 2:1, ale do przerwy górą byli znów gospodarze. Gdy podwyższyli na 4:2 wydawało się, że losy meczu są przesądzone. W ostatnich minutach Stomil zaatakował, ale zbyt późno strzelił kontaktową bramkę. Niespodzianką są dwa trafienia Michała Trzeciakiewicza.

Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 4:3 (3:2)

1:0 – Marek Gancarczyk (2), 1:1 – Michał Trzeciakiewicz (21), 1:2 – Ihor Skoba (29), 2:2 – Daniel Chyła (35), 3:2 – Marek Gancarczyk (41), 4:2 – Danie Chyła (58), 4:3 – Michał Trzeciakiewicz (89)

Chojniczanka: Damian Podleśny – Daniel Chyła, Wojciech Lisowski, Piotr Kieruzel, Przemysław Pietruszka – Marek Gancarczyk (84 Andrzej Rybski), Krystian Feciuch, Paweł Zawistowski, Rafał Grzelak, 3. Łukasz Suchocki (46 Bartłomiej Niedziela) – Tomasz Mikołajczak (68 Rafał Siemaszko)

Stomil: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Witalij Berezowśkyj, Arkadiusz Czarnecki, Rafał Remisz – Karol Żwir, Paweł Głowacki, Arkadiusz Mroczkowski (65 Dawid Szymonowicz), Ihor Skoba (63, Irakli Meschia), Michał Trzeciakiewicz – Łukasz Jamróz (74. Tomasz Wełnicki).

Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn 4:3

Flota Świnoujście – Wisła Płock 0:3 (vo)

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Wigry Suwałki 2:0

Miedź Legnica – Bytovia Bytów 1:0

Widzew Łódź – Pogoń Siedlce 0:2

Arka Gdynia – Zagłębie Lubin 0:1

GKS Tychy – Chrobry Głogów 1:1

Sandecja Nowy Sącz – Olimpia Grudziądz 1:1