Stomil zaprasza dziewczęta i chłopców – Rozpoczynamy sportową przygodę!

OKS Stomil Olsztyn prowadzi coraz szerszą pracę z piłkarska młodzieżą, a ponieważ warto zacząć uprawiać sport  jak najwcześniej zachęcamy w imieniu trenerów na pierwsze treningi. Akurat klub prowadzi nabór do sekcji kandydatów lub kandydatki w rocznikach: 2000, 2002, 2002, 2003 i 2004. Spotkanie chłopców  odbędzie się 3 marca o godz. 10, w hali sportowej SP 18 przy ul. Żytniej w Olsztynie (Dajtki), a dziewcząt też  też 3 marca o godz. 12.30 w sali SP 3 ul. Kołobrzeska 13 m Bliższe informacje na zamieszczonym plakacie, kontakt z trenerami: 781 285 509 (dziewczęta) i 505 530 589 (chłopcy).

 

Patrząc na grupy młodzieżowe w olsztyńskich klubach – Stomilu również – serce rośnie. Młodzi adepci tworzą naprawdę bardzo fajne zespoły, wyjeżdżają na turnieje, w których odnoszą coraz większe sukcesy. Ale najważniejsze, że znakomicie wykorzystują czas wolny, a sport staje się ich pasją i przygodą.

{gallery}plakat29{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x