Stomilanki gotowe do podbojów – Po sesji czas na wyzwania

Piłkarki Stomilu rozpoczęły rundę wiosenną rozgrywek III ligi podlasko-warminsko-mazurskiej. Pierwszy zespół jest zdecydowanym faworytem i grę w tej klasie traktować może jako poligon doświadczalny przed dużo ambitniejszymi wyzwaniami, Olsztynianki bardzo poważnie przymierzają się do występów w II lidze i nie zamierzają chować się w cieniu rywalek. To jednak za kilka miesięcy. Na razie trzeba jeszcze dokończyć rozgrywki tego sezonu, tak by każdy mecz przyniósł wymierne korzyści. Dlatego wiosenna premiera na własnym boisku z Promieniem Mońki (niedziela 29 kwietnia godz. 15 na boisku w Dajtkach) zapowiada się arcyciekawie, bo nikt nie zamierza stosować taryfy ulgowej.

 

W czwartek (26 kwietnia) w godzinach popołudniowych piłkarki Stomilu oprócz normalnych zajęć spotkały się z olsztyńskimi mediami, Chętnie rozmawiały o najbliższych miesiącach i planach sportowych. Można było się przekonać, że tryskają energią, chcą po prostu zaspokajać swe ambicję. Były zawodniczki pierwszej drużyny i zaplecza, były też młodsze piłkarki , które marzą o grze w II lidze, a na razie walczą w swojej grupie wiekowej. Jedno jest pewne. Program promocji futbolu kobiecego w Olsztynie idzie pełną parą , a zaangażowanie dziewcząt  i ich trenerów naprawdę robi wrażenie. Tak trzymać, kibiców Wam przybywa i będzie dla kogo grać.

{AdmirorGallery}stomilanki26{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x