Stomilanki odrabiają straty – Hat trick W. Tkaczyk w Częstochowie

To była szczęśliwa niedziela (10 października) dla I-ligowego zespołu KKP Stomilanki, który wygrał na wyjeździe ze Skrą Częstochowa 3:1 (1:0). Wszystkie bramki zdobyła Wioletta Tkaczyk. Która nominalnie gra na środku pomocy, ale trener Dariusz Maleszewski w tym spotkaniu przesunął ją do pierwszej linii. Trafił w dziesiątkę. Olsztynianki tym zwycięstwem znów udowodniły, że grać będą o czołowe miejsca

Skra Częstochowa – KKP Stomilanki 1:3 (0:1)

0:1 – Wioletta Tkaczyk (15), 0:2 – Wioletta Tkaczyk (51), 0:3 – Wioletta Tkaczyk (67), 1:3 – (88)

KKP Stomilanki Olsztyn: Patrycja Krajewska Paula Krech ,Gabriela Kędzia, Oliwia Silny, Kristina Sivakova Jaime Maria Turrentino, Wiktoria Lewandowska, Kamila Osajkowska ,Wioletta Tkaczyk (80 Daria Waszczuk) , Adrianna Rosiak (80 Paula Zawistowska), Katarzyna Kałużna,

Mecz ułożył się olsztynianko bardzo pomyślnie. W 8 minucie bramkarka Skry faulowała przed polem karnym Stomilankę i w konsekwencjo otrzymała czerwoną kartkę. Zespół gości opanował sytuację i już po kwadransie prowadził 1:0 po trafieniu Wioletty Tkaczyk. Ta zawodniczka po przerwie jeszcze dwukrotnie wpisał się na listę strzelczyń. Był to efekt dużej przewagi olsztynianek. Skrę stać było tylko na zdobycie honorowej bramki w końcówce.

Rolnik Biedrzychowice -Pogoń Tczew 2:10

Resovia Rzeszów -Sportowa Czwórka Radom 3:1

Polonia Środa Wielkopolska – UKS SMS II Łódź 4:0

Skra Częstochowa – Stomilanki Olsztyn 1:3