UKS Rona 03 Ełk w turnieju Narew Cup – Ambitnie do końca…

Piłkarze UKS Rona 03 Ełk (rocznik 2002) uczestniczyli w międzynarodowym turnieju  organizowanym przez UKS Narew Ostrołęka. Obsada bardzo interesująca, głównie ze względu na udział w imprezie drużyn z Litwy i Łotwy. Oczywiście trudno od 9-latków wymagać żelaznej konsekwencji taktycznej i perfekcyjnej skuteczności. To raczej zabawa w futbol, ale nie pozbawiona emocji i zaciętości. Ełczanie w mocnym towarzystwie zajęli czwarte miejsce.

Zespół UKS Rona 03 rozkręcał się z meczu na mecz. Najlepsze spotkanie rozegrał późniejszym zwycięzcą imprezy – Motorem Lublin. Rywale do przerwy prowadzili 3:0, ale w drugiej połowie nasi chłopcy ruszyli do ataku zdobyli dwie bramki i byli bliscy wyrównania. Nie udało się, ale duże brawa za ambicje i walkę do końca.