Uwaga, przyszłe futbolistki! – OKS Stomil zaprasza

Do tego, że panie uprawiają do niedawna wyłącznie męskie dyscypliny sportu zdążyliśmy się przyzwyczaić. Idąc więc z duchem czasu w imieniu OKS Stomil i UKS Stomil SP 18 w Olsztynie zapraszamy dziewczęta rocznika 1996 i młodsze na trening piłkarski, który odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 12 w sali SP 18 w Dajtkach.

 

 – Regularne treningi podjęło już 15 dziewczynek i chcielibyśmy poszerzyć grupę – mówi Marek Maleszewski, znany w regionie bramkarz, występujący w IV-ligowych Stomilowcach, a jednocześnie prowadzący zajęcia z młodymi zawodniczkami. Ostatnio z dużym powodzeniem startowaliśmy w ogólnopolskim turnieju halowym w Olsztynku, gdzie w stawce 14 zespołów zajęliśmy piąte miejsce zaledwie po dwóch tygodniach treningu. To nas jeszcze bardziej zmobilizowało, stąd pomysł do kolejnego naboru uzupełniającego. Serdecznie zapraszam chętne dziewczęta, tym bardziej, że nie obowiązują u nas żadne opłaty.

Turniej w Olsztynku 

We wspomninaym ogólnopolskim turnieju pilkarskim dziewcząt w Olsztynku w grupie starszej triumfował zespół Checz Gdynia po zwycięstwie w finale nad miejscowymi Perłami 2:1. W grupie młodszej dziewczęta z Olsztynka też zagrały o pierwsze miejsce, ale nie dały rady drużynie ze Zgierza przegrywając 0:1.

Wśród wyróżnionych zawodniczek znalazły się w grupie młodszej: Wanda Kozłowska (Koszałek Opałek Węgorzewo) – najlepsza bramkarka i Julita Jaworska (Perły Olsztynek) – najlepsza zawodniczka. W kategorii starszej nagrodę odebrała najskuteczniejsza zawodniczka turnieju Marcelina Imińska (Perły Olsztynek.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x