W Biskupcu Dzień Taty z Korkami – Ojcowie kontra Synowie, a Mamy wniebowzięte…

Wymarzona pogoda, świetna atmosfera i dobra zabawa towarzyszyła piknikowi zorganizowanemu przez MKS KORKI. 23 czerwca na boisku Orlik przy ulicy Wiosennej w Biskupcu odbył się rodzinny piknik zorganizowany przez Rodziców, Trenerów oraz zawodników. Nie zabrakło też obecności Przyjaciół naszego Klubu. Wszyscy z zaangażowaniem uczestniczyli w przygotowaniach i organizacji spotkania- jak zwykle niezawodne były Mamy i przygotowały słodkie przekąski, ciasta i napoje.

 

W trakcie pikniku trenerzy Wiesław Ziemak i Andrzej Korkuć przygotowali konkurencje techniczne dla zawodników, kryteria zaliczenia były bardzo wysokie i trudno było im sprostać. Najlepszym i najwszechstronniejszym zawodnikiem został Korneliusz Sznar. Nagrodą był MP3 ufundowany przez sponsorów, pozostali uczestnicy otrzymali drobne upominki pozyskane od sympatyków Klubu. W trakcie pikniku zostały rozegrane mecze piłki nożnej drużyn mieszanych: Ojcowie i Synowie. Wszystkie zakończyły się wynikiem remisowym. Nie zabrakło też piknikowej konkurencji z przeciąganiem liny, tu emocje zerwały wszystkich kibiców z miejsc a doping Mam słychać było w pobliskim osiedlu.

Piknik zbiegł się z zakończeniem sezonu rozgrywek. Dla KORKÓW ten sezon był pracowity i pokazał, że potrafią grać z sukcesami w piłkę. Drużyna KORKI II 24 czerwca wygrała finał B w Iławie. Przed KORKAMI teraz wakacyjny pobyt na obozie sportowym w Wilkasach koło Giżycka.

Serdeczne podziękowania organizatorom Pikniku, którzy bezinteresownie, z niesłabnącym zapałem angażują się w życie Klubu MKS KORKI. Oby tak dalej!!!

Zachęcamy chłopców w wieku 10 lat i młodszych z terenu Biskupca i okolic do udziału w treningach. Zapewniamy profesjonalne i atrakcyjne treningi pod okiem trenerów z wieloletnim doświadczeniem, udział w turniejach organizowanych przez Warmińsko- Mazurski Związek Piłki Nożnej, obozy zimowe i letnie, imprezy integracyjne z Rodzicami.

{AdmirorGallery}kork27{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x