W Biskupcu rodzice i trenerzy z inicjatywą – To na razie tylko zabawa, ale…

W niedzielę (26 maja ) z inicjatywy rodziców i trenerów działających w stowarzyszeniu BMKS KORKI w Biskupcu. został zorganizowany turniej piłki nożnej dzieci o Puchar Dyrektora Szpitala Powiatowego w Biskupcu pana Marka Pietrasa. Z zaproszenia skorzystało 6 drużyn: Orlęta Reszel, Koszałek- Opałek Węgorzewo, Naki Olsztyn, Warmia Olsztyn, Mrągowia Mrągowo, Tęcza Biskupiec, gospodarze zagrali dwoma drużynami: Korki I i Korki II.

 

Mimo niepewnej pogody i zagrożenia deszczem turniej przebiegł sprawnie i bez poważniejszych kontuzji. Zawodnicy, trenerzy i osoby towarzyszące drużynom w przerwach między meczami mogli posilić się przepysznymi ciastami przygotowanymi przez Mamy Korków. Nad stroną organizacyjną czuwali niezawodni Rodzice oraz Przyjaciele Korków. Wielkie podziękowania należą się wszystkim, którzy wsparli finansowo, materialnie i własnym zaangażowaniem przygotowanie tego turnieju. Każdy z uczestników na zakończenie turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom oraz drobną pamiątkę ufundowana przez biskupieckie firmy, które chętnie wspierają sport dzieci i młodzieży.

Trzy najlepsze drużyny, oprócz dyplomów, otrzymały pamiątkowe medale oraz puchary ufundowane przez dyrektora Szpitala Powiatowego w Biskupcu pana Marka Pietrasa, najlepsi zawodnicy turnieju – i pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1 Orlęta Reszel

2 Naki Olsztyn

3 Korki II Biskupiec

4 Koszałek- Opałek Węgorzewo

5 Korki I Biskupiec

6 Tęcza Biskupiec

7 Mrągowia Mrągowo

Warmia Olsztyn- nie ukończyła turnieju z przyczyn regulaminowych

Informacje przekazała nam Jolanta Okuniewska – rzecznik prasowy MKS KORKI BISKUPIEC.

Foto : Klaudiusz Redzik – Prezes MKS KORKI BISKUPIEC

{AdmirorGallery}korki27{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x