W Głogowie Stomil nic nie zdziałał – Ciągły stan zagrożenia

Po dwóch z rzędu zwycięstwach piłkarze Stomilu znów przegrali. Tym razem w niedzielny (21 listopada) wieczór ulegli w Głogowie Chrobremu 0:2 (0:1). Mecz mógłby się zupełnie ułożyć gdyby w 31 minucie Łukasz Moneta wykorzystał rzut karny. Niestety bramkarz obronił, a w trzy minuty później prowadzenie objęli gospodarze, którzy grali rozsądnie, bez ryzyka. Gdy w drugiej części podwyższyli na 2:0 sprawa została przesądzona. Sytuacja Stomilu nadal jest trudna. Trzeba szukać punktów w dwóch ostatnich meczach jesieni.

Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)

1:0 – Hubert Turski (34), Dominik Piła (69)

Chrobry Głogów: Rafał Leszczyński – Marcel Ziemann, Maksym Iwanowicz, Mavroudís Bougaḯdis, Dominik Piła (86 Eryk Pieczarka) – Mateusz Bochnak (74 Tomasz Cywka), Jaka Kolenc, Michał Rzuchowski (64 Robert Mandrysz), Mikołaj Lebedyński, Dominik Dziąbek (46, Michał Ilków-Gołąb) – Hubert Turski (86 Mateusz Machaj).

Stomil Olsztyn: Krzysztof Bąkowski – Rafał Remisz, Jonathan Simba Bwanga, Beniamin Czajka, Maciej Dampc – Karol Żwir (75 Hubert Szramka), Jakub Tecław (67 Maciej Spychała), Wojciech Reiman (84 Patryk Zych), Merveille Fundambu, Łukasz Moneta – Patryk Mikita.

żółta kartka: Dampc.

sędziował: Marcin Kochanek (Opole).

Chrobry Głogów – Stomil Olsztyn 2:0

Skra Częstochowa – Korona Kielce 1:4

Puszcza Niepołomice – GKS 1962 Jastrzębie 0:0

Zagłębie Sosnowiec – Arka Gdynia 1:0