W II lidze emocje w końcówkach – Olimpia skuteczna w Pruszkowie

Olimpia Elbląg mimo zawirowań w klubie nie zwalnia tempa na boisku. Niedzielne zwycięstwo 2;1 w Pruszkowie (bramki: Kamila Jackiewicza i Krzysztofa Sobieraja) jest szczególnie cenne w kontekście porażki Świtu. Piłkarze OKS 1945  byli bliscy wywiezienia z Rzeszowa kompletu punktów. Po strzale niezawodnego w rundzie wiosennej Pawła Alancewicza prowadzili do 90 minuty i wtedy sędzia podyktował rzutu karny dla gospodarzy. 1:1 i dwa oczka uciekły.  Jeziorak Iława pokonał u siebie Stal ze Stalowej Woli 2:1(bramki Wojciecha Figurskiego i Remigiusza Sobocińskiego). Dobrze, że Dawid Kręt obronił rzutu karny.

 

Stal Rzeszów – OKS 1945 Olsztyn 1:1 (0:0)

0:1 – Paweł Alancewicz (59), 1:1 – Wojciech Reiman (90 karny)

OKS 1945: Skiba, Koprucki, Baranowski, Bucholc, Szaraniec, Stefanowicz,  Kowalski (77 Renusz) Paweł Głowacki, Alancewicz, Tunkiewicz, Filipek (82 Łukasik)

 

Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)

1:0 – Wojciech Figurski (12), 2:0 – Remigiusz Sobocński (85), 2:1 – Jarosław Piątkowski (88)

JEZIORAK: Kręt — Kowalski, Wietecha, Kalkowski, Sulkowski, Sedlewski (85 Kretow), Rybkiewicz (66 Kuśnierz), Skokowski, Kuciński (73 Dymowski), Sobociński, Figurski (68 Klein),

Czerwona kartka (za dwie żółte): Bartosz Rosłoń (Stal St. Wola)

 

Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg 1:2 (0:0)

0:1- Kamil Jackiewicz 960), 0:2 – Krzysztof Sobieraj (73 z karnego), 1:2 – Kamil Witkowski (90)

 Olimpia Elbląg: Sobański – Sobieraj, Dremliuk, Żuraw, Loda, Bułka, Ł. Pietroń (67 Szepietowskij), Matwijów, Lubenov, Jackiewicz (80 M. Pietroń), Kołosow

 

II liga

Wisła Płock – Wigry Suwałki 2:1

Okocimski KS Brzesko – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0

Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg 1:2

Stal Rzeszów – OKS 1945 Olsztyn 1:1

Jeziorak Iława – Stal Stalowa Wola 2:1

Ruch Wysokie Mazowieckie – Resovia 1:0

Start Otwock – GLKS Nadarzyn 1:1

Pelikan Łowicz – Motor Lublin 0:2

Puszcza Niepołomice – Sokół Sokółka 1:1

 

1. Olimpia Elbląg 23 42 11 9 3 30-15

2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 41 11 8 3 27-13

3. Wisła Płock 23 38 11 5 7 41-31

4. Stal Stalowa Wola 23 36 10 6 7 26-19

5. Okocimski KS Brzesko 22 36 10 6 6 28-18

6. Znicz Pruszków 23 34 8 10 5 30-27

7. OKS 1945 Olsztyn 23 34 8 10 5 29-27

8. Resovia Rzeszów 23 33 8 9 6 22-14

9. Jeziorak Iława 23 32 9 5 9 24-27

10. Wigry Suwałki 23 29 5 14 4 25-22

11. Stal Rzeszów 22 28 6 10 6 29-27

12. Sokół Sokółka 23 27 6 9 8 20-26

13. Ruch Wysokie Mazowieckie 22 27 7 6 9 22-30

14. Pelikan Łowicz 23 26 5 11 7 23-23

15. GLKS Nadarzyn 22 26 6 8 8 20-27

16. Motor Lublin 22 18 4 6 12 14-30

17. Start Otwock 23 17 4 5 14 26-46

18. Puszcza Niepołomice 23 16 3 7 13 19-33

 

III liga

MKS Korsze – Start Działdowo 0:1

Vęgoria Węgorzewo – Motor Lubawa 4:2

Olimpia Zambrów – Pogoń Łapy 1:0

Czarni Olecko – Mrągowia Mrągowo 0:1

Zatoka Braniewo – Mazur Ełk 3:0

Huragan Morąg – Warmia Grajewo 1:0

Wissa Szczuczyn – Promień Mońki 2:1

Dąb Dąbrowa Białostocka – Concordia Elbląg 1:0

 

1. Huragan Morąg 19 41 12 5 2 28-13

2. Olimpia Zambrów 19 38 11 5 3 30-13

3. Concordia Elbląg 19 31 9 4 6 28-21

4. Czarni Olecko 19 28 9 1 9 26-20

5. Zatoka Braniewo 19 28 8 4 7 24-23

6. Dąb Dąbrowa Białostocka 19 27 7 6 6 16-15

7. Pogoń Łapy19 27 8 3 8 16-16

8. Mazur Ełk 19 25 6 7 6 23-22

9. Motor Lubawa 19 24 6 6 7 20-26

10. Mrągowia Mrągowo 19 24 7 3 9 15-16

11. Start Działdowo 19 24 5 9 5 18-16

12. Warmia Grajewo 19 23 6 5 8 22-29

13. MKS Korsze 19 21 6 3 10 24-32 3

14. Wissa Szczuczyn 19 21 5 6 8 19-22

15. Vęgoria Węgorzewo 19 20 5 5 9 23-35

16. Promień Mońki 19 15 3 6 10 17-30

 

IV liga

Tęcza Biskupiec – Olimpia Olsztynek 0:1

Sokół Ostróda – MKS Szczytno 1:1

Zamek Kurzętnik – Płomień Ełk 1:1

Polonia Pasłęk – Olimpia 2004 Elbląg 1:1

Pisa Barczewo – Granica Kętrzyn 1:3

Błękitni Orneta – GKS Wikielec 1:2

Start Nidzica – Błękitni Pasym 3:1

Rominta Gołdap – OKS 1945 II Olsztyn 0:3

 

1. Granica Kętrzyn 18 49 16 1 1 55-14

2. Olimpia 2004 Elbląg 17 39 12 3 2 35-10

3. OKS 1945 II Olsztyn 18 37 11 4 3 38-20

4. Start Nidzica 18 36 11 3 4 25-14

5. Płomień Ełk 17 33 10 3 4 36-12

6. GKS Wikielec 17 27 8 3 6 22-21

7. Błękitni Pasym 18 24 7 3 8 24-28

8. Polonia Pasłęk 18 24 7 3 8 17-31

9. Pisa Barczewo 17 22 7 1 9 17-23

10. Tęcza Biskupiec 18 21 7 0 11 29-45

11. Sokół Ostróda 18 19 5 4 9 23-27

12. MKS Szczytno 18 18 5 3 10 21-30

13. Rominta Gołdap 17 16 5 1 11 20-30

14. Olimpia Olsztynek 18 16 5 1 12 14-25

15. Błękitni Orneta 17 14 4 2 11 22-37

16. Zamek Kurzętnik 18 9 2 3 13 12-43

 

Klasa okręgowa I

Polonia Lidzbark Warmiński – GLKS Jonkowo 2:0

Wilczek Wilkowo – Znicz Biała Piska 1:4

Mazur Pisz – Warmia Olsztyn 0:0

Leśnik Nowe Ramuki – Victoria Bartoszyce 1:2

Mamry Giżycko – MKS Jeziorany 4:2

Granica Bezledy – Omulew Wielbark 2:5

DKS Dobre Miasto – Orlęta Reszel 4:1

Jurand Barciany – Łyna Sępopol 2:1

 

1. Znicz Biała Piska 18 50 16 2 0 55-14

2. Mamry Giżycko 18 42 13 3 2 49-23

3. DKS Dobre Miasto 18 42 13 3 2 51-15

4. Omulew Wielbark 18 32 10 2 6 41-36

5. Orlęta Reszel 18 29 9 2 7 38-29

6. MKS Jeziorany 18 27 8 3 7 33-28

7. GLKS Jonkowo 18 25 8 1 9 36-38

8. Łyna Sępopol 18 24 7 3 8 38-31

9. Victoria Bartoszyce 18 22 6 4 8 36-29

10. Polonia Lidzbark Warmiński 18 22 7 1 10 25-36

11. Warmia Olsztyn 18 21 5 6 7 32-40

12. Wilczek Wilkowo 18 20 5 5 8 30-33

13. Mazur Pisz 18 20 5 5 8 17-25

14. Granica Bezledy 18 18 5 3 10 24-41

15. Jurand Barciany 18 11 3 2 13 26-61 1

16. Leśnik Nowe Ramuki 18 4 1 1 16 18-70

 

Klasa okręgowa II

Unia Susz – Syrena Młynary 0:0

Polonia Iłowo – Orzeł Janowiec Kościelny 1:4

Wel Lidzbark – Ossa Biskupiec Pomorski 1:0

Kormoran Zwierzewo – Ewingi Zalewo 1:2

Warmiak Łukta – Grunwald Gierzwałd 2:0

GKS Stawiguda – MGKS Tolkmicko 0:3

Concordia II Elbląg – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:3

Osa Ząbrowo – Tęcza Miłomłyn 1:0

 

1. MGKS Tolkmicko 18 48 15 3 0 49-9

2. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 18 42 13 3 2 55-10

3. Warmiak Łukta 18 37 12 1 5 37-20

4. Orzeł Janowiec Kościelny 18 31 9 4 5 34-26

5. Syrena Młynary 18 28 8 4 6 24-19

6. Ewingi Zalewo 18 26 8 2 8 20-21

7. Osa Ząbrowo 18 23 6 5 7 14-23

8. Polonia Iłowo 18 23 7 2 9 21-30

9. Tęcza Miłomłyn 18 23 7 2 9 25-38

10. GKS Stawiguda 18 23 6 5 7 22-25

11. Concordia II Elbląg 18 22 7 1 10 32-42

12. Wel Lidzbark 18 18 5 3 10 19-38

13. Grunwald Gierzwałd 18 17 3 8 7 22-35

14. Ossa Biskupiec Pomorski 18 17 4 5 9 16-27

15. Kormoran Zwierzewo 18 15 4 3 11 16-33

16. Unia Susz 18 12 3 3 12 21-31

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x