W II lidze Olimpia i OKS nadal wygrywają – Wyłamał się Jeziorak

Trwa dobra passa naszych II ligowców. W sobotę najwcześniej zaczął  OKS 1945 Olsztyn, który  pokonał Start Otwock 1:0 (0:0). Złotą bramkę zdobył dopiero w 88 minucie Paweł Alancewicz. LIder z Elbląga wygrał pewnie z Ruchem Wysokie Mazowieckie 2:0 (1:0) po bramkach: Łukasza Pietronia (22) i Witalija Ledieniowa (47) Wyłamał się tylko Jeziora Iława, który w samej koncówce uległ w Nowym Dworze Mazowieckim Świtowi 0:2.

OKS 1945 Olsztyn – Start Otwock 1:0 (0:0)

1:0 – Paweł Alancewicz(88)

OKS 1945 Olsztyn: Skiba, Bucholc, Baranowski, Koprucki, Paweł Głowacki (87 Kowalski), Szaraniec (62 Łukasik), Tunkiewicz, Alancewicz, Renusz  (77 Stefanowicz), Filipek (70 Suchocki)

Olimpia Elbląg – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:0 (1:0)

1:0 – Łukasz Pietroń (22), 2:0 – Witalij Ledieniow (47)

Olimpia Elbląg: Sobański, Loda, Dremluk, Sobieraj, Żuraw (62 Czigladze), Łukasz Pietroń (60 Hałgas), Szepietowskij (60 Michał Pietroń), Bułka, Lubenow, Jackiewicz, Ledieniow

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Jeziorak Iława 2:0 (0:0)

1:0 – Michał Jagodziński (80), 2:0 – Dariusz Zjawiński (86)

Jeziorak Iława : Kręt, Zakierski, Czupryna, Kowalski, Skokowski (60 Klein), Sulkowski (88 Rybkiewicz), Sedlewski, Kuśnierz, Kalkowski, Kuciński, Figurski.

wyniki:

Motor Lublin – Wigry Suwałki 1:1 (0:0)

Puszcza Niepołomice – Resovia 1:1 (1:0)

GLKS Nadarzyn – Sokół Sokółka 2:1 (1:0)

Stal Stalowa Wola – Pelikan Łowicz 1:1 (0:0)

Wisła Płock – Stal Rzeszów 0:0

Okocimski KS Brzesko – Znicz Pruszków 3:0 (0:0)

Mecz z poprzedniej kolejki: Jeziorak Iława – Wisła Płock zweryfikowany został jako walkower dla Jezioraka (3:0). Mecz został pzrerwany w 88 minucie przy stanie 2:1 dla Jezioraka.

1. Olimpia Elbląg 19 34 9 7 3 25-12

2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18 34 9 7 2 21-9

3. Wisła Płock 19 31 9 4 6 34-26

4. Znicz Pruszków 19 31 8 7 4 25-21

5. Stal Stalowa Wola 19 30 8 6 5 20-15

6. Wigry Suwałki 19 28 5 13 1 23-16

7. Resovia Rzeszów 19 28 7 7 5 21-13

8. Okocimski KS Brzesko 18 27 7 6 5 23-17