W II lidze smutki i radości – W Olsztynie odetchnęli

Zwycięstwo, remis i porażka - to bilans zespołów Warmii i Mazur w minionej kolejce II-ligowej. Tym razem (szkoda, że tak rzadko) majwięcej powodów do zadowolenia mieli kibice OKS 1945. Olsztynianie wygrali bardzo ważny mecz z Nadarzynem 2:0 i być może rundę jesienną zakończa na przyzwoitym miejscu. Pod warunkiem, że z pozostałuch spotkaniach zagrają w podobnym stylu. Natomiast słabo wypadła Olimpia (zaledwie 0:0 z Motorem), a wręcz fatalnie Jeziorak, który w pierwszej części dał się zaskoczyć Wigrom (było 0:3) i oczywiście bamka  Ivo Zubrzyckiego niczego nie zmieniła.

 

Jak grali nasi

Olimpia Elbląg – Motor Lublin 0:0

 Olimpia Elbląg: Sobański, Loda, Dremliuk, Sobieraj , Żuraw, Łukasz Pietroń (68 Fedosov), Matwiejów, Michał Pietroń , Bułka, Lubenov, Jackiewicz (74 Kudyba)

 Jeziorak Iława – Wigry Suwałki 1-3 (0-3)

0:1Danilczyk (18), 0:2-Mikulėnas (32), 0:3-Świerzbiński (45), 1:3 – Zubrzycki (54)

Jeziorak: Zaniewski (46 Kula), Zakierski, Czupryna, Kowalski, Rzeźnikiewicz, Kalkowski, Sedlewski (46 Kuciński) (79 Kretow), Kuśnierz, Jackiewicz (46 Piceluk), Sobociński, Zubrzycki.

Czerwona kartka: Mikulenas (90, za faul)

 OKS 1945 Olsztyn – GLKS Nadarzyn 2:0 (0:0)

1:0 Renusz (57), 2:0-Kowalski (75 karny)

OKS 1945: Gikiewicz, Bucholc, Baranowski, Koprucki, Paweł Głowacki, Kowalski (86 Filipek), Tunkiewicz, (89 Piotr Głowacki), Michałowski, Retusz, Różowicz (55 Eduardo), Miłkowski (55 Suchocki)

Inne wyniki

 Stal Rzeszów – Ruch Wysokie Mazowieckie 2:3-Wojciech Fabianowski 14, 84 (k) – Przemysław Kołłątaj 30, Przemysław Płoszczuk 54, Jakub Ambrożewicz 86

Znicz Pruszków – Start Otwock 30 października, 18:00

Okocimski KS Brzesko – Pelikan Łowicz 1:2 -Rafał Gil 55 – Maciej Wyszogrodzki 30, Michał Gamla 74

Wisła Płock – Puszcza Niepołomice 30 października, 17:00

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Sokółka 30 października, 17:00

Stal Stalowa Wola -Resovia 0:1-Sebastian Hajduk 45

Znicz Pruszków – Start Otwock 3:1-Kacper Tatara 44, Bartosz Osoliński 50, Krzysztof Kopciński 66 – Wojciech Wocial 77

Wisła Płock – Puszcza Niepołomice 4:3-Bartosz Wiśniewski 15, Daniel Koczon 39, Robert Chwastek 47, Michał Twardowski 90 – Sławomir Zubel 56, Radosław Górka 70, Rafał Kmak 90

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Sokół Sokółka 0:0

 

1. Znicz Pruszków 15 27 7 6 2 21-14 6

2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 27 7 6 2 18-9

3. Wisła Płock 15 26 8 2 5 27-21

4. Stal Stalowa Wola 15 24 7 3 5 16-12

5. Stal Rzeszów 15 23 6 5 4 23-19

6. Wigry Suwałki 15 22 4 10 1 18-13

7. Pelikan Łowicz 15 22 5 7 3 18-13

8. Olimpia Elbląg 15 22 5 7 3 12-9

9. Okocimski KS Brzesko 15 21 5 6 4 15-14

10. Sokół Sokółka 15 20 4 8 3 13-14

11. Resovia 15 20 5 5 5 16-11

12. GLKS Nadarzyn 15 19 5 4 6 14-17

13. Ruch Wysokie Mazowieckie 15 19 5 4 6 16-19

14. Jeziorak Iława 15 19 5 4 6 13-17

15. OKS 1945 Olsztyn 15 17 3 8 4 19-22

16. Start Otwock 15 13 3 4 8 22-28

17. Puszcza Niepołomice 15 9 2 3 10 12-22

18. Motor Lublin 15 7 1 4 10 6-25

 

 

 III liga

 Promień Mońki – Mazur Ełk 0:2-Jan Sidorowicz 40 (k), Bartłomiej Wierzbicki 53

Wissa Szczuczyn – Motor Lubawa 0:0

Huragan Morąg – Start Działdowo 2:0-Andrzej Jaroń 52, Daniel Madej 79

MKS Korsze – Warmia Grajewo 2:1-Piotr Kozłowski 6, 66 – Mariusz Milczarek 46

Olimpia Zambrów – Czarni Olecko 3:1-Wojciech Kobeszko 22, 35, Jarosław Modzelewski 30 – Bartosz Stachelski 24

Zatoka Braniewo – Vęgoria Węgorzewo 3:2-Rafał Jakimczuk 36, 80, Cezary Ciepliński 54 – Daniel Maliszewski 19, Krzysztof Koleśnik 90

Concordia Elbląg – Mrągowia Mrągowo 1:0-Kamil Graczyk 78

Dąb Dąbrowa Białostocka – Pogoń Łapy 1:0-Lech Sawicki 86

 

1. Huragan Morąg 14 30 9 3 2 21-11

2. Olimpia Zambrów 14 25 7 4 3 20-11

3. Concordia Elbląg 14 25 7 4 3 23-16

4. Pogoń Łapy 14 21 6 3 5 14-10

5. Warmia Grajewo 14 21 6 3 5 19-20

6. Motor Lubawa 14 20 5 5 4 15-17

7. Dąb Dąbrowa Białostocka 14 20 6 2 6 15-15

8. Czarni Olecko 14 19 6 1 7 17-16

9. Zatoka Braniewo 14 19 5 4 5 16-19

10. Start Działdowo 14 17 3 8 3 14-10

11. Mazur Ełk 14 17 4 5 5 19-17

12. Vęgoria Węgorzewo 14 16 4 4 6 18-24

13. Mrągowia Mrągowo 14 16 5 1 8 10-13

14. Wissa Szczuczyn 14 15 3 6 5 12-15

15. Promień Mońki 14 13 3 4 7 12-18

16. MKS Korsze 14 12 3 3 8 12-25

 

IV liga

 Tęcza Biskupiec – Zamek Kurzętnik 9:1

Sokół Ostróda – Polonia Pasłęk 4:0

Olimpia Olsztynek – Pisa Barczewo 0:2

MKS Szczytno – Błękitni Orneta 1:3

Płomień Ełk – Start Nidzica 1:2

Olimpia 2004 Elbląg – Rominta Gołdap 4:0

Granica Kętrzyn – OKS 1945 II Olsztyn 3:0

GKS Wikielec – Błękitni Pasym 3:2

 

1. Granica Kętrzyn 14 40 13 1 0 47-10

2. Olimpia 2004 Elbląg 14 35 11 2 1 31-6

3. Płomień Ełk 14 29 9 2 3 31-10

4. OKS 1945 II Olsztyn 14 28 8 4 2 28-14

5. Start Nidzica 14 27 8 3 3 17-10

6. GKS Wikielec 14 21 6 3 5 16-16

7. Pisa Barczewo 14 19 6 1 7 10-16

8. Błękitni Pasym 14 18 5 3 6 17-22

9. MKS Szczytno 14 17 5 2 7 19-20

10. Rominta Gołdap 14 16 5 1 8 19-24

11. Sokół Ostróda 14 15 4 3 7 17-22

12. Tęcza Biskupiec 14 15 5 0 9 26-40

13. Polonia Pasłęk 14 14 4 2 8 12-30 2

14. Błękitni Orneta 14 14 4 2 8 21-29

15. Olimpia Olsztynek 14 7 2 1 11 9-24

16. Zamek Kurzętnik 14 5 1 2 11 8-35

 

Klasa okręgowa I

 

 Polonia Lidzbark Warmiński – Mazur Pisz 1:3

Wilczek Wilkowo – Leśnik Nowe Ramuki 5:0

GLKS Jonkowo – Mamry Giżycko 3:4

Znicz Biała Piska – Granica Bezledy 3:1

Warmia Olsztyn – DKS Dobre Miasto 0:5

Victoria Bartoszyce – Jurand Barciany 7:1

MKS Jeziorany – Łyna Sępopol 1:1

Omulew Wielbark – Orlęta Reszel 4:1

 

. Znicz Biała Piska 14 38 12 2 0 39-11

2. Mamry Giżycko 14 33 10 3 1 37-13

3. DKS Dobre Miasto 13 29 9 2 2 39-12

4. Omulew Wielbark 14 23 7 2 5 27-27

5. Łyna Sępopol 14 21 6 3 5 31-23

6. MKS Jeziorany 14 21 6 3 5 24-22

7. Orlęta Reszel 14 20 6 2 6 27-21

8. GLKS Jonkowo 14 18 6 0 8 28-36

9. Victoria Bartoszyce 14 18 5 3 6 31-21

10. Polonia Lidzbark Warmiński 13 18 6 0 7 19-25

11. Wilczek Wilkowo 14 18 5 3 6 27-24

12. Mazur Pisz 14 17 5 2 7 16-19

13. Granica Bezledy 14 15 4 3 7 16-24

14. Warmia Olsztyn 14 14 3 5 6 19-31

15. Jurand Barciany 14 8 2 2 10 21-50

16. Leśnik Nowe Ramuki 14 4 1 1 12 13-55

 

Klasa okręgowa II

 

Unia Susz -Wel Lidzbark 3:0

Polonia Iłowo – Kormoran Zwierzewo 2:1

Syrena Młynary – Warmiak Łukta 0:4

Orzeł Janowiec Kościelny – GKS Stawiguda 0:0

Ossa Biskupiec Pomorski – Concordia II Elbląg 2:1

Ewingi Zalewo – Osa Ząbrowo 0:2

Grunwald Gierzwałd – Tęcza Miłomłyn 2:2

MGKS Tolkmicko – Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 2:1

 

 1. MGKS Tolkmicko 14 36 11 3 0 35-7

2. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 14 30 9 3 2 40-8

3. Warmiak Łukta 14 27 9 0 5 28-16

4. Ewingi Zalewo 14 23 7 2 5 17-14

5. Orzeł Janowiec Kościelny 14 22 6 4 4 24-20

6. Syrena Młynary 14 21 6 3 5 20-18

7. Polonia Iłowo 14 20 6 2 6 18-21

8. Tęcza Miłomłyn 14 20 6 2 6 18-21

9. Osa Ząbrowo 14 17 4 5 5 11-17

10. GKS Stawiguda 14 17 4 5 5 19-21

11. Ossa Biskupiec Pomorski 14 16 4 4 6 14-21

12. Concordia II Elbląg 14 16 5 1 8 25-36

13. Grunwald Gierzwałd 14 14 2 8 4 20-28

14. Wel Lidzbark 14 12 3 3 8 16-35

15. Unia Susz 14 11 3 2 9 16-22

16. Kormoran Zwierzewo 14 9 2 3 9 11-27

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x