W Iławie Gwiazdozbiór sprzed lat – Snajperzy nie zapomnieli strzelać

Na stadionie przy ul. Sienkiewicza w Iławie zmierzyły się w czwartek (16 sierpnia) piłkarze Jezioraka i Stomilu, ale nie obecnie grający w swoich rozgrywkach, lecz ci z najlepszych lat obu klubów. Na murawie zobaczyliśmy prawdziwy gwiazdozbiór futbolu Warmii i Mazur – zawodników, którzy przed laty dostarczyli nam niesamowitych wrażeń. Dziś znów zagrali, może o 20 kg starsi, ale za to z umiejętnościami, które nadal mogą zaimponować. Wygrał Jeziorak 4:1 po bramkach Marka Witkowskiego (2), Arkadiusza Klimka i Remigiusza Sobocińskiego. Honorowe trafienie dla Stomilu zanotował Piotr Tyszkiewicz. Snajperzy więc nadal w formie.

 

Z jednej strony Remigiusz Sobociński, Jarosław Talik, Piotr Lewandowski, Jarosław Płoski, Marek Witkowski Arkadiusz Klimek, Sławomir Święcki, Tomasz Radziński, Daiursz Preis, Piotr Dymowski Wojciech Tarnowski, z drugiej : Sylwester Wyłupski, Paweł Charbicki Mirosław Romanowski, Bogdan Michalewski, Piotr Tyszkiewicz, Andrzej Biedrzycki, Jan Fijałkowski, Adam Zejer, Rafał Szwed, Marian Mierzejewski, Dariusz Jackiewicz, Leszek Roszkiewicz, Piotr Zajączkowski, Piotr Krztoń, Grzegorz Żytkiewicz, Marcin Wincel.

To tylko niektóre z nazwisk, które przewinęły się na boisku w czasie tego meczu, który był dla jego uczestników spotkaniem po latach, przyjemnością spotkania się jeszcze raz w tym samym gronie. Dodatkową atrakcja był udział Arkadiusza Onyszko – srebrnego medalisty olimpijskiego z Barcelony, który tez stanął między słupkami Jezioraka. Zawodnicy zaimponowali wyszkoleniem i zmysłem taktycznym. Z kondycją było różnie. Pod tym względem akcje iławian wyglądały lepiej, bowiem niektórzy jeszcze czynnie uprawiają futbol (Sobociński), inni niedawno zakończyli karierę. Ale przecież wynik był tu sprawa drugorzędną.

Szkoda tylko, że mecz obejrzało niezbyt wielu kibiców. Była naprawdę okazja do miłych wspomnień.

Fot. ilawa tv

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x