W ligach futsalu nadal dużo emocji – Każdy walczy o swoje…

Okres przedświąteczny i międzyświąteczny wcale nie przeszkadza w realizacji terminarza lig futsalowych w województwie. Czasu jest trochę więcej i można skupić się na rekreacji. Jak się okazuje piłka nożna w hali jest znakomitym pomysłem na spędzanie czasu wolnego. Odwiedzamy niektóre ligi, a wszystkich zachęcamy do gry.

Mrągowo

Sobota 20 grudnia

MZL HAKS Mrągowo – Żagiel Piecki 5:0

MSR Mrągowo – Salęt Boże 5:6

Junior Team – Bukmacherzy Olsztyn 3:1

GRINGOS – RKS Bambus-Lajceps 7:1

Niedziela 21 grudnia

MZL HAKS Mrągowo – Junior Team 10:0

MSR Mrągowo – OLDBOYS Robak Team 6:2

Los Oczakos – FC Sangria 0:4

Hotel Robert’s Sport – Salęt Boże 6:8

Bukmacherzy Olsztyn – RKS Bambus-Lajceps 2:2

Tabela

1 MZL HAKS Mrągowo 8 21 51:15

2 Hotel Robert’s Port 7 16 31:17

3 FC Sangria 6 12 31:16

4 GRINGOS 5 12 23:12

5 RKS Bambus-Lajceps 8 11 26:29

6 Salęt Boże 8 10 32:40

7 MSR Mrągowo 8 10 36:43

8 Junior Team 8 9 28:55

9 Bukmacherzy Olsztyn 7 9 26:19

10 Bambus Team 5 8 17:14

11 Żagiel Piecki 6 7 21:28

12 Los Oczakos 8 4 19:43

13 OLDBOYS Robak Team 8 3 18:39

{AdmirorGallery}mrag58{/AdmirorGallery}

Iława

TERMIN IV (7. i 8. kolejka) – 21 grudnia

Auto Best Klonowski – StalGaz U-16 5:0

Spomer – Kolmax 1:3

StalGaz U-16 – Kleks Maczka 7:3

Auto Best Klonowski – Spomer 4:1

Gajerek – Zawbud Klubokawiarnia 1:3

Nil/Frick Gym – Constract (mecz odwołany)

Gajerek – Kleks Maczka 7:2

Nil/Frick Gym – Zawbud Klubokawiarnia 1:5

Tabela

1. Zawbud Klubokawiarnia 7 19 30:13

2. Auto Best Klonowski 6 15 20:8

3. Kolmax Wikielec 6 12 25:15

4. Gajerek 7 11 20:14

5. Nil/Frick Gym 6 5 10:15

6. StalGaz Wikielec U-16 6 5 16:27

7. Kleks Maczka 6 3 11:28

8. Spomer 6 1 10:22

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

XI Edycja Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy

IV kolejka (Złotowo)

KS CONSTRACT Junior- EVCOM TRADE Mortęgi 8-2 (5-2)

Bramki: dla KS Constract: Licznerski Szymon (2), Buczkowski Szymon (2), Piotrowicz Mateusz (1), Meller Cezary (1), Graszkiewicz Kamil (1), bramka samobójcza (1), dla EVCOM: Pruchniewski Tomasz (1), Zabłotny Łukasz (1)

LIDER Złotowo – Piękni i Młodzi 18-1 (10-0)

Bramki: dla Lidera: Kruszewski Mateusz (5), Licznerski Łukasz (3), Licznerski Marcin (3), Żmijewski Mateusz (3), Kruszewski Jacek (1), Andrzejczak Michał (1), Mróz Łukasz (1), Andrzejczak Adrian (1), dla Piękni i Młodzi: Dzik Sylwester (1)

TORPEDA Rożental – TORPEDA Rożental Junior 15-1 (4-1)

Bramki: dla Rożentala: Chełkowski Jakub (5), Dziąba Patryk (4), Ankiewicz Rafał (3), Gerka Przemysław (1), Pruchniewski Rafał (1), Fafiński Mirosław (1), dla Rożentala Junior: Wiśniewski Sebastian (1)

DAW BUD Łążyn – ŁĄŻEK 7-7 (4-2)

Bramki: dla DAWBUD-u: Dzik Patryk (4), Senkowski Mateusz (1), Junkier Łukasz (1), Wroński Szymon (1), dla Łążka: Zakreta Marcin (2), Wietecha Łukasz (2), Jabłoński Dawid (1), Banacki Wojciech (1), Grochocki Tomasz (1)

ARONET JORDAN Kazanice – SZKŁOMAL 8-3 (6-0)

Bramki: dla Abonet: Górski Mateusz (2), Kamiński Marek (1), Modrzewski Bartosz (1), Opałka Krystian (1), Krawiecki Mateusz (1), Cyrankowski Dawid (1), Gajewski Dawid (1), dla Szkłomalu: Dmochewicz Waldemar (1), Drzewiński Sebastian (1), Cybulski Bartłomiej (1)

Tabela

1 LIDER Złotowo 12 4 51-9

2 TORPEDA Rożental 12 4 46-4

3 ARONET JORDAN Kazanice 9 4 22-17

4 DAW BUD Łążyn 7 4 29-18

5 ŁĄŻEK 7 4 21-25

6 KS CONSTRACT Junior 6 4 24-14

7 TORPEDA Rożental Junior 3 4 20-35

8 Piękni i Młodzi 3 4 15-35

9 SZKŁOMAL 0 4 7-36

10 EVCOM TRADE Mortęgi 0 4 7-49

Strzelcy

1 Kruszewski Mateusz LIDER Złotowo 12

2 Dziąba Patryk TORPEDA Rożental 11

3 Dzik Patryk DAW BUD Łążyn 10

3 Gerka Przemysław TORPEDA Rożental 10

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Ostróda

IV kolejka

MORLINY – BARTAS GAMES 1:2 (0:0)

Bramki: MORLINY:Golak-1, BARTAS G.:Różycki-1, M. Kozioł-1

STRAŻ POŻARNA – WINNERS 5:6 (1:4)

Bramki: STRAŻ P.:Budka-3, Sowa-1, Czerniak-1,WINNERS – T. Śnieżawski-1, P.Śnieżawski-2, M. Śnieżawski-2, Maj-1

M JAK MEBLE – GRUNWALD 6:1 (0:0)

Bramki: M JAK MEBLE – Małachowski-1, Nejman-1, Gołębiewski-2, Mazik-2 GRUNWALD – Budzich-1

N-INVEST – OSTRÓDA YACHT 2:5 (0:3)                     

Bramki: N-INVEST – M. Grudziński-1, Olszewski-1 ,O. YACHT – Gwiazda-2, Szymański-1, Koszewski-1, Burchart-1

Tabela

1 Bartos Games 3 9 18:5

2 Winners 3 9 16:5

3 M jak Meble 4 9 18:12

4 Straż Pożarna 4 6 18:14

5 Ostróda Yacht 4 6 14:15

6 Animex Morliny 4 6 6:10

7 Wiktoria Dylewo 3 3 5:11

8 N – Invest 3 0 5:11

9 Grunwald 4 0 5:22

Najlepsi strzelcy po 4 kolejkach:

Piotr Małachowski (M jak Meble) – 6 bramek

Łukasz Czerniak (Straż Pożarna) – 6 bramek

Paweł Śnieżawski (Winners) – 5 bramek

Łukasz Gwiazda (O. Yacht) – 5 bramek

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}  

Susz

9 kolejka

DRV Iława – Auto Handel Paszynin 2 – 0

Bramki: DRV Iława – Domrzalski G.1, Trzeciak M.1,

Jawty WielkieAmex Bączek 0 – 7

Bramki: Amex Bączek – Karczewski M.6, Olszewski P.1

GD Trade Susz – Ikader Redaki 0 – 4

Bramki: Ikader Redaki – Markowski M.2, Nowakowski M.2

Moto Trans – Futsal Prabuty 1 – 3

Bramki: Moto Trans – Zagórny J.1, Futsal Prabuty – Lechowski K.1, Brojek M.1, Nachorny Ł.1

Unia Susz Juniorzy – Orzeł Ulnowo 2 – 3

Bramki: Unia Susz Juniorzy – Lewandowski J.2, Orzeł Ulnowo – Wilczak M.3

Tabela

1 DRV Iława 9 25 35:10

2 Auto Handel Paszynin 9 22 50:13

3 Amex Bączek 9 21 38:11

4 Moto Trans 9 15 18:17

5 Orzeł Ulnowo 9 13 17:26

6 Futsal Prabuty 9 11 20:30

7 Jawty Wielkie 9 8 14:27

8 Unia Susz Juniorzy 9 7 14:31

9 Ikader Redaki 9 4 10:21

10 GD Trade Susz 9 3 10:42

Najlepsi strzelcy po 9 kolejkach:

1. Trzeciak Marcin – 16

2. Karczewski Marcin – 13

3. Meller Krzysztof – 11

4. Wilczak Maciej – 10

5. Brzeziński Bartosz – 10

6. Lechowski Kacper – 9

7. Zagórny Jarosław – 9

8. Marciniak Sebastian – 8

Strzelcy w zespołach ligi

DRV Iława

Domżalski Grzegorz – 6

Trzeciak Marcin – 16

Czapliński Mirosław – 3

Szpadkiewicz Tomasz – 7

Dymowski Piotr – 1

Janiszewski Jerzy – 1

Amex Bączek

Karczewski Marcin – 13

Staniec Krystian – 7

Hanas Szymon – 5

Rakowski Tomasz – 3

Maśka Sylwester – 3

Bieńkowski Paweł – 2

Laskowsk Dariusz – 1

Olszewski Patryk – 4

Auto Handel Paszynin

Meler Krzysztof – 11

Marciniak Sebastian – 8

Strączek Rafał – 7

Laskowski Adrian – 7

Brzeziński Bartosz – 10

Wiśniewski Mateusz -2

Krause Robert – 5

Ikader Redaki

Nowakowski Michał – 3

Kreński Dawid – 3

Meller Adrian – 2

Markowski Michał – 2

Jawty Wielkie

Zastawny Artur – 6

Zieliński Błażej – 5

Goszcz Grzegorz – 2

Zieliński Hubert – 1

Orzeł Ulnowo

Wilczak Maciej – 10

Krynicki Radosław – 1

Zwierzyński Kamil – 2

Misiak Piotr – 1

Sikorski Daniel – 2

Sobkowiak Radosław – 1

GD Trade Susz

Kresimon Patryk – 1

Kresimon Kamil – 5

Sędziowski Dariusz – 1

Rodak Michał – 1

Klimowski Bartłomiej – 2

Futsal Prabuty

Lechowski Kacper – 9

Grzybicki Tomasz – 2

Szczepański Artur – 1

Nachorny Łukasz – 6

Brojek Mateusz – 2

Unia Susz Juniorzy

Meller Hubert – 2

Mazurowski Radosław – 2

Lewandowski Jonasz – 4

Jastrzębski Arkadiusz – 3

Luliński Łukasz – 3

Moto Trans

Szul Daniel – 1

Besser Łukasz – 2

Gąsior Mariusz – 1

Lewandowski Tomasz -2

Zagórny Jarosław – 9

Suliński Tomasz – 1

Cichorek Sebastian – 1

{AdmirorGallery}futs28{/AdmirorGallery}

Kętrzyn

Wyniki VI kolejki

Extreme Team – Chorzela 0 : 5

Champion – Carolevia 4 : 6

Penerzy – Różanka 11 : 2

Vive – Il- Kas         3 : 2

Tabela po VI kolejce:

1. Penerzy 12 38:17

2 Chorzela 12 20: 7  

3.Extreme Team 9 21:19

4. Champion 7 19:14  

5. Różanka 7 23:29

6.Carolevia 6 16:21

7. Il-Kas 3 17:27  

8. Vive 3 14:34  

Strzelcy:

1. Łastówka 13

2.Rotenberg 10

3.Wepa 8

4.Dajnowski 7

5.Niedziałkowski 7

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

iława Kętrzyn lubawa Mrągowo Ostróda Piłka nożna Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x