W ligach piłkarskich – Zwycięstwo, remis, porażka

Zazwyczaj nasi II-ligowcy graję w ciągu jednego dnia, tym razem oddzielnie. Jeziorak już we wtorek pokonał Resovię Rzeszów 1:0, natomiast Olimpia Elbląg zremisowała w sobotę na wyjeździe z Okocimskim Brzesko 0:0. Wynik przyzwoity, ale jeden punkt to niewiele przy dość wysokich aspiracjach w tym sezonie zespołu z Elbląga. OKS 1945 przegrał w Pruszkowie 0:1, tracąc bramkę tuż po przerwie. zawodnicy byli chyba jeszcze myślami w szatni.

Jak grali nasi

II liga

Okocimski Brzesko – Olimpia Elbląg 0:0

Olimpia: Sobański, Loda, Sobieraj, Dremliuk, Byrski, Trela, Matwijów (83 M. Pietroń), Łętocha, Liszko, Jackiewicz, Rożnik (69 Ł. Pietroń)

Znicz Pruszków – OKS 1945 Olsztyn 1:0(0:0)
1:0 – Kacper Tatara (48)

OKS 1945: Gikiewicz – Koprucki, Baranowski, Bucholc, Kowalski (55 Stefanowicz) – Michałowski, Piotr Głowacki, Tunkiewicz, Piotr Głowacki (65 Tumicz) – Filipek (62, Różowicz), Suchocki.

Inne wyniki

Jeziorak Iława-Resovia Rzeszów 1:0 (mecz we wtorek)
Wigry Suwałki-Puszcza Niepołomice 3:0
Wisła Płock-Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2
Start Otwock-Motor Lublin 4:0
Stal Rzeszów-Stal Stalowa Wola 0:0
Pelikan Łowicz-Sokół Sokółka 4:1
Ruch Wysokie Mazowieckie -GLKS Nadarzyn 0:1

1. Znicz Pruszków 7 14 4 2 1 11-7
2. Świt Nowy Dwór Mazowiecki 7 14 4 2 1 8-5
3. Pelikan Łowicz 7 13 3 4 0 8-2
4. GLKS Nadarzyn 7 12 3 3 1 9-6
5. Stal Rzeszów 7 10 2 4 1 12-10
6. Resovia 7 10 2 4 1 5-3
7. Wisła Płock 7 10 3 1 3 13-10
8. Olimpia Elbląg 7 10 2 4 1 6-5
9. Wigry Suwałki 7 9 1 6 0 9-6
10. Start Otwock 7 8 2 2 3 11-11
11. Jeziorak Iława 7 7 2 1 4 3-7
12. Puszcza Niepołomice 6 7 2 1 3 5-7
13. OKS 1945 Olsztyn 7 7 1 4 2 8-9
14. Okocimski KS Brzesko 7 7 1 4 2 5-8
15. Ruch Wysokie Mazowieckie 7 5 1 2 4 4-10
16. Stal Stalowa Wola 5 4 1 1 3 4-5

III liga

MKS Korsze – Dąb Dąbrowa Białostocka 0:1(0:0)
Wissa Szczuczyn – Concordia Elbląg 0:0
Huragan Morąg – Promień Mońki 2:1 (1:0)
Zatoka Braniewo – Warmia Grajewo 2:2 (2:1)
Olimpia Zambrów – Mrągowia Mrągowo 2:0 (0:0)
Start Działdowo – Motor Lubawa 0:0
Mazur Ełk – Czarni Olecko 0:3
Vęgoria Węgorzewo-Pogoń Łappy 2:1(1:0)

1. Czarni Olecko 5 12 4 0 1 8-4
2. Olimpia Zambrów 5 11 3 2 0 10-2
3. Concordia Elbląg 5 11 3 2 0 11-5
4. Vęgoria Węgorzewo 5 8 2 2 1 6-5
5. Huragan Morąg 5 8 2 2 1 4-3
6. Motor Lubawa 5 7 2 1 2 3-7
7. Zatoka Braniewo 5 7 2 1 2 7-7
8. Mrągowia Mrągowo 5 6 2 0 3 3-6
9. Mazur Ełk 4 5 1 2 1 4-5
10. Promień Mońki 5 5 1 2 2 4-6
11. Warmia Grajewo 4 5 1 2 1 4-7
12. Wissa Szczuczyn 3 4 1 1 1 2-1
13. Start Działdowo 5 4 0 4 1 3-4
14. Dąb Dąbrowa Białostocka 5 4 1 1 3 4-6
15. Pogoń Łapy 5 3 1 0 4 5-7
16. MKS Korsze 5 2 0 2 3 4-7

IV liga

MKS Szczytno – Tęcza Biskupiec 2:3
Płomień Ełk – Olimpia Olsztynek 2:1
Olimpia 2004 Elbląg – Sokół Ostróda 2:0
Granica Kętrzyn – Zamek Kurzętnik 4:2
GKS Wikielec – Polonia Pasłęk 1:2
Błękitni Pasym – Pisa Barczewo 2:0
OKS 1945 II Olsztyn – Błękitni Orneta 5:1
Rominta Gołdap- Start Nidzica 1:2

1. Płomień Ełk 5 15 5 0 0 16-2
2. Olimpia 2004 Elbląg 5 15 5 0 0 14-0
3. Granica Kętrzyn 5 15 5 0 0 17-6
4. OKS 1945 II Olsztyn 5 13 4 1 0 13-4
5. MKS Szczytno 5 9 3 0 2 10-8
6. Start Nidzica 5 8 2 2 1 5-4
7. Sokół Ostróda 5 7 2 1 2 9-7
8. Błękitni Pasym 5 7 2 1 2 8-7
9. GKS Wikielec 5 6 2 0 3 6-7
10. Rominta Gołdap 5 6 2 0 3 7-7
11. Tęcza Biskupiec 5 6 2 0 3 12-17
12. Olimpia Olsztynek 5 4 1 1 3 7-10
13. Pisa Barczewo 5 3 1 0 4 4-11
14. Polonia Pasłęk 5 3 1 0 4 4-16
15. Błękitni Orneta 5 0 0 0 5 6-19
16. Zamek Kurzętnik 5 0 0 0 5 2-15

Klasa okręgowa I

Znicz Biała Piska – Polonia Lidzbark Warmiński 2:0
Warmia Olsztyn – GLKS Jonkowo 4:1
Victoria Bartoszyce – Wilczek Wilkowo 2:2
MKS Jeziorany – Mazur Pisz 3:1
Omulew Wielbark – Leśnik Nowe Ramuki 4:1
Orlęta Reszel – Mamry Giżycko 1:2
Łyna Sępopol – Granica Bezledy 0:1
Jurand Barciany – DKS Dobre Miasto 2:4

1. Znicz Biała Piska 5 15 5 0 0 17-3
2. DKS Dobre Miasto 5 10 3 1 1 11-6
3. Omulew Wielbark 5 10 3 1 1 10-5
4. Mamry Giżycko 5 10 3 1 1 8-4
5. MKS Jeziorany 5 9 3 0 2 10-9
6. Polonia Lidzbark Warmiński 5 9 3 0 2 8-7
7. Orlęta Reszel 5 8 2 2 1 10-6
8. Warmia Olsztyn 5 8 2 2 1 8-6
9. Granica Bezledy 5 7 2 1 2 4-4
10. Victoria Bartoszyce 5 7 2 1 2 9-5
11. Mazur Pisz 5 6 2 0 3 7-10
12. GLKS Jonkowo 5 6 2 0 3 7-12
13. Łyna Sępopol 5 5 1 2 2 7-10
14. Wilczek Wilkowo 5 2 0 2 3 6-11
15. Jurand Barciany 5 1 0 1 4 6-16
16. Leśnik Nowe Ramuki 5 0 0 0 5 4-18

Klasa okręgowa II

Orzeł Janowiec Kościelny – Unia Susz 1:1
Ossa Biskupiec Pomorski – Syrena Młynary 0:0
Ewingi Zalewo – Polonia Iłowo 2:0
Grunwald Gierzwałd – Wel Lidzbark 3:3
MGKS Tolkmicko – Kormoran Zwierzewo 1:1
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie – Warmiak Łukta 2:0
Tęcza Miłomłyn – GKS Stawiguda 3:2
Osa Ząbrowo – Concordia II Elbląg 1:1

1. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 5 13 4 1 0 18-2
2. MGKS Tolkmicko 5 13 4 1 0 14-2
3. Syrena Młynary 5 10 3 1 1 10-4
4. Ewingi Zalewo 5 10 3 1 1 8-4
5. Orzeł Janowiec Kościelny 5 10 3 1 1 11-7
6. Polonia Iłowo 5 9 3 0 2 7-9
7. Concordia II Elbląg 5 7 2 1 2 7-16
8. Grunwald Gierzwałd 5 6 1 3 1 9-8
9. Tęcza Miłomłyn 5 6 2 0 3 8-13
10. Warmiak Łukta 5 6 2 0 3 6-8
11. Wel Lidzbark 5 4 1 1 3 7-10
12. Osa Ząbrowo 5 4 1 1 3 2-9
13. Unia Susz 5 4 1 1 3 6-7
14. Ossa Biskupiec Pomorski 5 4 1 1 3 4-9
15. GKS Stawiguda 5 3 0 3 2 5-10
16. Kormoran Zwierzewo 5 2 0 2 3 4-8

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x