W Lublinie symboliczny gest Jezioraka – W Elblągu prawo serii

Piłkarze Jezioraka Iława przeżyli tragedię. O śmierci swego kolegi z zespołu Iwo Zubrzyckiego dowiedzieli się w drodze na mecz do Lublina. Dojechali na miejsce. Wyszli na boisko, ale za chwilę z niego zeszli. Przez tydzień żyli nadzieja, która gasła z każdym dniem, aż wreszcie przyszedł ten tragiczny moment. Nikt chyba nie dziwi się zachowaniu piłkarzy, którym serdecznie współczujemy i jesteśmy z nimi w tych trudnych chwilach. Olimpia Elbląg znów przegrała, tym razem 1:2 z Ruchem Radzionków i szkoda, że nie było to ostatnie spotkanie. Chciałoby się powiedzieć. Kończ waść, wstydu oszczędź!

 

Olimpia Elbląg 1-2 Ruch Radzionków

0:1 – Mariusz Muszalik (75), 0:2 – Sebastian Radzio (89)  1:2 – Tomasz Chałas (90 karny)
 

Olimpia Elbląg : Miloš Budaković – Witalij Nadijewskij, Nikołaj Borsukow, Oleg Ichim, Adam Banasiak – Rafał Lisiecki (73 Bartłomiej Bartosiak), Andrzej Matwijów, Paweł Czoska (83, 3. Mateusz Lisiecki), Mateusz Górka (78, Tomasz Chałas), Lubomir Lubenow – 6. Anton Kołosow.

Motor Lublin – Jeziorak Iława

mecz przerwany w 1. minucie przy stanie 0-0; goście zeszli z boiska

Jak relacjonuje Dzienni Wschodni chwilę po rozpoczęciu spotkania z Motorem Lublin, piłkarze Jezioraka Iława zeszli do szatni. W drodze na mecz dowiedzieli się bowiem o śmierci kolegi z drużyny, Iwo Zubrzyckiego, który  zaginął 30 kwietnia, gdy wracał z dyskoteki. Jego zwłoki znaleziono w sobotę nad ranem w jeziorze Mały Jeziorak. O wyniku meczu Motor Lublin – Jeziorak Iława zadecyduje Wydział Gier

{AdmirorGallery}motor12{/AdmirorGallery}

Fot. Maciej Kaczanowski Dziennik Wschodni

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x