W Mariampolu: Stomil – Jagiellonia 0:1 – Wynik przywoity, a gra…

W towarzyskim spotkaniu rozegranym w Marimapolu na Litwie Stomil Olsztyn przegrał z Jagiellonią Białystok 0:1 (0:0). Mecz , który toczył się w upale, dwukrotnie przerywano by zawodnicy uzupełnili płyny. Więcej z gry miała Jagiellonia, która dopiero w końcówce za sprawa Tomasza Kupisza zdobyła zwycięską bramkę. Trzeba jednak przyznać, że tych okazji ze strony zespołu z Białegostoku było więcej. Stomil lepiej grał do przerwy i wówczas na listę strzelców mógł wpisać się Paweł Łukasik, uderzył jednak piłkę nad poprzeczka. Tym meczem olsztynianie zakończyli obóz w Węgorzewie.

Stomil Olsztyn – Jagiellonia Białystok 0:1 (0:0)

Stomil Olsztyn: (I połowa) Michał Leszczyński (31 Tomasz Ptak) – Tomasz Strzelec, Paweł Baranowski, Andrzej Niewulis, Paweł Głowacki – Łukasz Suchocki, Robert Tunkiewicz, Łukasz Jegliński, Michał Glanowski, Michał Świderski – Paweł Łukasik. (II połowa) Tomasz Ptak (61 Piotr Skiba) – Rafał Remisz, Paweł Baranowski (67 Tomasz Strzelec), Andrzej Niewulis, Paweł Głowacki – Łukasz Suchocki (67 Michał Świderski), Daniel Michałowski, Michał Glanowski (67 Robert Tunkiewicz), Dominik Kun, Patryk Szymański – Krzysztof Filipek.
Jagiellonia Białystok: Łukasz Skowron – Filip Modelski, Luka Gusić, Tomasz Porębski, Karol Mackiewicz – Tomasz Kupisz, Tomasz Bandrowski, Adam Dźwigała, Jan Pawłowski, Nika Dzalamidze – Tomasz Frankowski (46 Tomasz Hajto).