W niedzielę w Ostródzie mecz wiosny w III lidze Sokół – Olimpia – Temperatura rośnie

Wprawdzie nasz portal nie zajmuje się seniorskim futbolem, ale działacze Sokoła Ostróda skierowali do nas prośbę by zaprosić kibiców na mecz wiosny w III lidze z liderem rozgrywek Olimpią Elbląg. Jeśli to pomoże będzie na miło. Fascynująco zapowiadające się spotkanie odbędzie się w niedzielny (22 marca) wieczór o godz. 18:00 w blasku jupiterów.

– Sokół to najstarszy klub piłkarski w naszym mieście i zarazem drużyna sportowa, w tym roku obchodzi 70-lecie swojego istnienia, warto w takim razie zainteresować się losem i grą reprezentantów naszego miasta w tej dziedzinie sportu. Zapraszamy na stadion, emocji nie zabraknie a jest kilka powodów, bowiem na boisku zmierzą się dwie czołowe drużyny ligowe, na trybunach będzie z pewnością doping kibiców obu drużyn (do Ostródy przyjedzie blisko 400 kibiców drużyny z Elbląga), jest również spore zainteresowanie kupnem biletów wśród ostródzian i kibiców z Olsztyna.

Stąd podajemy informacje odnośnie przedsprzedaży biletów, jako że mecz będzie rozgrywany w ramach imprezy masowej, konieczne będzie podanie danych do wpisania na bilecie. Warto również kupić bilet wcześniej by uniknąć stania w kolejce w dniu meczu. W ubiegłym tygodniu Sokół Ostróda nawiązał współpracę z Radiem Gol, dzięki czemu kibice Sokoła, będą mogli słuchać pełnych relacji z meczów wyjazdowych swojej drużyny. Transmisje będą dostępne na stronie Radia Gol a także za pośrednictwem aplikacji na telefony z androidem ScrobbleFM, gdzie będzie można słuchać relacji z Radia Gol.

Bilety na mecz z Olimpię Elbląg w cenach :

10 zł normalny, 7 zł ulgowy(emeryci, renciści i młodzież w wieku od 10 do 18 lat) i 2 zł kobiety, dzieci do lat 10 na mecz wchodzą za darmo jednak jedynie w obecności dorosłego opiekuna i za okazaniem legitymacji, konieczne jest również wybranie miejsca i odebrania biletu z wpisanymi danymi dziecka.

Przedsprzedaż biletów:

Wtorek i środa w godz.10-14 w biurze klubu na stadionie przy ul.3-go Maja 19

Czwartek i Piątek w godz.15-18 w sklepie sportowym TREKSPORT w Galerii Mazurskiej przy ul.Jana Pawła II

Sobota w godz.10-15 również w sklepie sportowym TREKSPORT

KIBICE i Serwis internetowy SOKOŁA PRZYGOTOWALI SPECJALNY FILM ZAPOWIADAJĄCY TO WYDARZENIE PIŁKARSKIE W SERWISIE YOUTUBE

https://www.youtube.com/watch?v=peo2zkj37E8

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Ostróda piłka nozna kobiet

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x