W pierwszym sparingu 0:2 z Lechią Gdańsk – Jak grać to z najlepszymi

Piłkarze Stomilu Olsztyn w pierwszym meczu sparingowym przed rewanżową rundą rozgrywek I ligi ponieśli porażkę z Lechią Gdańsk 0:2 (0:0). Obie bramki zdobył Adam Duda . Mecz rozegrany na boisku ze sztuczną trawą w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie miał typowo szkoleniowy charakter. Obaj trenerzy:Zbigniew Kaczmarek (Stomil) i Bogusław Kaczmarek (Lechia) wystawili w każdej połowie inne jedenastki by dać szanse pokazania się jak największej liczbie zawodników. Występujący w ekstraklasie gdańszczanie wygrali zasłużenie, mając przewagę, olsztynianie od czasu do czasu próbowali kontratakować, ale bez efektu.

Lechia Gdańsk – Stomil Olsztyn 2:0 (0:0)

1:0 –Adam Duda (71), 2:0 –Adam Duda (81)

LECHIA (I połowa): Buchalik – Deleu, Janicki, Bieniuk, Brożek – Buzała, Pietrowski, Andreu, Pietre, Rahoui – Rasiak

LECHIA (II połowa): Sobczak – Oualembo, Bąk, Dawidowicz, Czerwiński – Wiśniewski, Surma, Zyska, Ricardinho, Łazaj – Duda

STOMIL (I połowa): Leszczyński – Bucholc, Baranowski, Remisz, Hampel – Suchocki, Glanowski, Jegliński, Piceluk – Kaźmierowski

STOMIL (II połowa): Leszczyński – Dziemidowicz, Niewulis,Szymonowicz, Łukasik – Strzelec, Łysiak, Głowacki, D. Kun, Różowicz – Żwir (P. Kun)