W Pucharach: Górskiego i Kuchara – Najmłodsi stracili już szanse

Rozegrane w czwartek (17 maja) na stadionie przy al. Piłsudskiego w Olsztynie mecze najmłodszych reprezentacji Warmii i Mazur z Podlasiem nie przyniosły nam niestety sukcesów. W Pucharze Górskiego (rocznik 1999) zremisowaliśmy 0:0, a w Pucharze Kuchara  (1998) przegraliśmy 0:2 (0:2). W oby przypadkach straciliśmy szanse na awans do turniejów finałowych. Wiosna drużyny grały nieco słabiej i tylko częściowym usprawiedliwieniem są kontuzje czołowych zawodników. Mamy nadzieje, że w następnym sezonie już  w starszych reprezentacjach piłkarze zaprezentują się lepiej.

Puchar Górskiego

Warmińsko-Mazurskie – Podlaskie 0:0

Mimo dużych kłopotów kadrowych trener Jan Pupek nastawił zespół ofensywnie i zwłaszcza w drugiej części drużyna Warmii i Mazur osiągnęła dużą przewagę. Niestety brak najlepszego napastnika dał się wyraźnie odczuć, poza tym bardzo solidnie pisywał się bramkarz gości. Ten remis właściwie przekreślił i tak małe szanse drużyny na awans do turnieju finałowego.

Puchar Kuchara

Warmińsko-Mazurskie – Podlaskie 0:2 (0:1)

Ta porażka przekreśliła szanse na awans. Chłopcy zagrali trochę lepiej niż w ostatnim spotkaniu, ale brakowało zdecydowania i szczęścia. Do przerwy straciliśmy bramkę z rzutu karnego, nie wykorzystując kilku swoich sytuacji. Po przerwie nie mając nic do stracenia gospodarze zaatakowali, ale nadziali się na kontrę. Przy stanie 0:2 wyraźnie stracili wiarę w końcowy sukces.