W Pucharach: Michałowicza i Deyny – Koszmaru ciąg dalszy…

Po dwóch porażkach z Podlasiem naszych reprezentacji młodzieżowych we wtorkowych meczach na własnym boisku w Pucharach: Górskiego i Kuchara, w środę (19 września), nasze starsze zespoły nie poprawiły bilansu. Grając na stadionie rywali zespół rocznika 1998 (Puchar Michałowicza) przegrał z Podlasiem 1:4 (1:0), a drużyna 1997 (Puchar Deyny) uległa rówieśnikom z Białegostoku 0:1 (0:0). Bilans czterech potyczek fatalny i wymowny: zero punktów – bramki: 1:12. Tak tragicznie jeszcze nie było.

Puchar Michałowicza

Podlasie – Warmia i Mazury 4:1 (0:1)

Bramka: Rafał Śledź

O porażce zadecydowały koszmarne błędy indywidualne bramkarza i obrońców, które zniweczyły wysiłek z pierwszej części. Po przerwie goście dali się zaskoczyć, zdecydowanie zabrakło koncentracji. Tuz po zmianie stron była szansa na podwyższenie wyników, okazji nie wykorzystał Bartosz Rzeźnik. Potem nastąpiła wspomniana seria błędów i w efekcie wysoka porażka.

Podlasie – Warmia i Mazury 1:0 (0:0)

Pierwsza część to dużo walki w środku pola, żadnej ze stron nie udało się strzelić bramki. W pierwszej minucie po przerwie gospodarze objęli prowadzenie, ale było dużo czasu by przynajmniej doprowadzić do remisu. A okazji nie brakowało. Dwa razy piłka po strzałach naszych zawodników trafiała w poprzeczkę. Trzeba przyznać, że tym razem fortuna była przy Podlasiu, ale to tylko częściowe usprawiedliwienie.