W Pucharach: Michałowicza i Deyny – Z Mazowszem remis i porażka, szanse na awans pozostały

W przedostatniej serii spotkań w makroregionie reprezentacje młodzieżowe piłkarskie występujące w Pucharach: Michałowicza (1998) i Deyny (1997) zagrały w Nowym Dworze Maz. z Mazowszem. Młodszy zespół zremisował 1:1 (1:0), starszy poniósł porażkę 1:4 (0:2. W obu turniejach mamy jeszcze szanse na awans do finałów Mistrzostw Polski. Zadecydują wyniki spotkań w ostatniej kolejne. Warmia i Mazury zmierza się z Łodzią.

Puchar Michałowicza (1998)

Mazowieckie – Warmińsko-Mazurskie 1:1 (0:1)

Bramka: Rafał Śledź

Zespół z Warmii i Mazur rozpoczął w dobrym stylu i przez 20 minut wyraźnie przeważał. Niestety nie wykorzystał tego okresu, choć były okazje do zdobycia bramki. Potem inicjatywę przejęli gospodarze, ale właśnie w tym czasie, tuż przed przerwą Rafał Śledź uzyskał prowadzenie, a podawał mu Krystian Lipiński tez z OKS 1945. W drugiej części przeważało Mazowsze, a efektem był wyrównujący gol zdobyty 6 minut po przerwie. Szanse na awans pozostały. Rozstrzygnie się to w ostatniej kolejce. Zwycięstwo z Łodzią nie załatwia sprawy, ponieważ mamy gorszy bilans bramkowy od Mazowsza. Trzeba czekać na wynik meczu: Podlasie – Mazowsze.