W Pucharze Polski – OKS 1945 i Huragan z tarczą, Jeziorak za burtą

Rundę przedwstępną  Pucharu Polski najspokojniej przeszli piłkarze I-ligowej już Olimpii Elbląg, bo ich potencjalny rywal – Ruch Wysokie Mazowieckie, oddał mecz walkowerem Brawa dla Huraganu Morąg, który stoczył pasjonujące spotkanie z II-ligowym Bałtykiem. Zawodnicy z Trójmiasta za każdym razem obejmowali prowadzenie , morążanie doprowadzali do remisu, a bramkę na 3:3 zdobyli w ostatniej minucie dogrywki. W rzutach karnych strzelali bez pudła, wygrali 5:3 i przeszli dalej. Jeziorak Iława przegrał w Rypinie z Lechem 0:1, a OKS 1945 mimo że przegrywał 0:2 pokonał w Łomży ŁKS 3:2.

Lech Rypin – Jeziorak Iława 1-0 (0-0)

1:0 – Paweł Piceluk (56)

Jeziorak Iława: Kręt, Sulkowski (46 Kretow), Imbiorowicz, Kalkowski, Kowalski, Skokowski, Sedlewski, Sobociński, Żaglewski (68 Otręba), Kuciński (66 Klein), Figurski.

Huragan Morąg – Bałtyk Gdynia 3:3 (1:1, 0:1)  pd. k. 5-3

0:1 – Paweł Król (26), 1:1 – Grzegorz Kulpaka (53), 1:2 – Dariusz Kudyba (103), 2:2 – Przemysław Płoszczuk (104 karny),  2:3 – Dariusz Kudyna (117), 3:3 – Rafał Gagat (120)

Karne celnie stzrelali: A. Naczas, Płoszczuk, Lipka, G. Naczas, G. Kulpaka.

Huragan Morąg: Szełemej, Kulpaka, A. Naczas, Lipka, Przybylski, Galik (60 Sitek), Płoszczuk, Madej (105 Mróz), G. Naczas, Gagat, Czorniej (80 Brzuziewski)

ŁKS 1926 Łomża – OKS 1945 Olsztyn 2:3 (2:2)

1:0 – Adrian Mleczek (12), 2:0 – Mateusz Laskowski  (24) 2:1 – Daniel Michałowski (36 karny), 2:2 – Daniel Michałowski (39 karny), 2:3 – Dominik Kun (79)

OKS 1945 Olsztyn: Sak –  Bucholc, Sędrowski,  Remisz,  Stefanowicz –  Suchocki (46 Świderski) Tunkiewicz,  Michałowski (46 Jegliński) Paweł Głowacki, Dominik Kun, –  Filipek (27 Łukasik)