W Stomilu już alarm! – Wysoka cena prostych błędów

W przypadku Stomilu każdy mecz ma ogromne znaczenie, a strata punktu na własnym stadionie może okazać się strata nie do odrobienia. W sobotę (3 maja) olsztynianie przegrali u siebie z odwiecznym rywalem – Wisłą Płock 1:2 . Cóż z tego, że zagrali przyzwoicie, skoro popełniają w obronie szkolne błędy, które niweczą wszystko. W II lidze Olimpia Elbląg pokonał Stal Rzeszów 2:0 i jest w grze o pozostanie w rozgrywkach, Concordia po porażce 0:2 w Pruszkowie nie ma już szans.

I liga

Stomil Olsztyn – Wisła Płock 1:2 (1:1)

0:1 – Marcin Krzywicki (4), 1:1 – Arkadiusz Czarnecki (34) 1:2 – Filip Burkhardt (86)

Stomil Olsztyn: Piotr Skiba – Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki Dawid Szymonowicz, Rafał Remisz (58 Arkadiusz Mroczkowski) – Grzegorz Lech, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Michał Trzeciakiewicz (75, Yasuhiro Katō), Patryk Kun (56 Arkadiusz Koprucki ) – Piotr Darmochwał.

Wisła Płock: Seweryn Kiełpin – Cezary Stefańczyk, Paweł Magdoń, Marko Radić, Fabian Hiszpański – Krzysztof Janus, Jacek Góralski (84 Bartłomiej Sielewski), Filip Burkhardt, Albert Taar (46, Piotr Wlazło), Paweł Kaczmarek (46, Łukasz Kacprzycki) – Marcin Krzywicki

czerwone kartki: Arkadiusz Czarnecki (47. minuta, za drugą żółtą) – Paweł Magdoń (69. minuta, za zagranie ręką).