W Suszu i Gminie Lubawa tempo wzrasta – Kwartet z kompletem

W piłkarskiej lidze halowej w Suszu rozegrano 5 i 6 kolejkę. W tabeli z kompletem punktów prowadza dwa zespoły: Auto Handel Paszynin i Amex Bączek. Podobna sytuacja w Gminie Lubawa, gdzie po trzech seriach spotkań prowadza z trzema zwycięstwami: LZS Rumienica i Jordan Kazanice. Zachęcamy inne ośrodki do podawania wyników swoich rozgrywek.

 

X EDYCJA MISTRZOSTW GMINY LUBAWA W HALOWEJ PI ŁCE NOŻNEJ O

PUCHAR WÓJTA GMINY

Wyniki III kolejki (08.12.2013)

ISKRA Ławice – LZS Rumienica 1:20 (1:7)

Bramki: dla Iskry Ławice: Maciejewski Piotr – 1 dla Rumienicy: Smuorek Mateusz – 4 Senkowski Paweł – 6 Junkier Łukasz – 5 Podlaszewski Andrzej – 5

HDK SZWED Lubawa – LIDER Złotowo 6:2 (1:1)

Bramki dla HDK Szwed: Jurkiewicz Paweł – 1 Okoniewicz Kamil – 1 Buczkowski Radosław – 2 Malinowski Mateusz – 1 samobójcza – 1 dla Lidera Złotowo:Cybulski Bartłomiej – 1 Buczkowski Jacek – 1

KS CONSTRACT Junior – OSP Omule 5:3 (3:1)

Bramki dla KS Constract Junior: Meller Cezary – 2 Buczkowski Jacek – 2 Kempkowski Dominik – 1

dla Omule: Rykaczewski Tomasz – 1 Dzik Patryk – 1 Klejna Waldemar – 1

TORPEDA Rożental II – UKS JORDAN Kazanice 1:8 (1:6)

Bramki Rożentalu II: Majewski Paweł – 1 dla Jordana Kazanice: Ossowski Jacek – 3 Brzozowski Paweł – 1 Figger Mateusz – 3 Maciołek Damian – 1

CONSTRACT Grabowo TORPEDA Rożental I 5:4 (1:3)

Bramki Grabowa: Erdman Mateusz – 1 Pelc Zdzisław – 1 Dąbrowski Dawid – 1 Kamiński Marek – 1 Gorczyca Kamil – 1, dla Rożentalu: Piotrowicz Mateusz – 1 Pruchniewski Rafał – 1 Pruchniewski Robert – 1 Graman Bartłomiej – 1

JORDAN Kazanice – TORPEDA Rożental Junior 15:0 (8:0)

Bramki dla Kazanic: Grzybowski Tomasz – 3 Górski Mateusz – 2 Modrzewski Bartosz – 3 Graduszewski Łukasz – 1 Gajewski Dawid – 2 Śliwiński Szymon – 2 Gerka Przemysław – 1 Żurański Patryk – 1

DAW BUD Łążyn – EVCOM TRADE Mortęgi 8:7 (3:2)

Bramki dla Łążyna: Żuchowski Karol – 2 Guzowski Damian – 1 Zieliński Patryk – 2 Krajewski Miłosz – 2 Grabkowski Patryk – 1, dla Evcom: Cyrankowski Dawid – 1 Goliszewski Dawid – 1 Opałka Krystian – 4 Zasuwa Łukasz – 1

TABELA PO III KOLEJCE SPOTKAŃ

1 LZS Rumienica 3 9 37-7

2 JORDAN Kazanice 3 9 26-6

3 KS CONSTRACT Junior 3 6 17-8

4 CONSTRACT Grabowo 3 6 20-13

5 TORPEDA Rożental 3 6 16-13

6 HDK SZWED Lubawa 3 6 16-14

7 OSP Omule 3 4 17-11

8 DAW BUD Łążyn 3 4 14-18

9 UKS JORDAN Kazanice 3 3 14-18

10 LIDER Złotowo 3 3 10-14

11 TORPEDA Rożental Junior 3 3 13-28

12 ISKRA Ławice 3 3 11-35

13 EVCOM TRADE Mortęgi 3 0 15-23

14 TORPEDA Rożental II 3 0 9-27

 NASTĘPNA KOLEJKA ZOSTANIE ROZEGRANA NA HALI SPORTOWEJ W ZŁOTOWIE

PARY IV KOLEJKI (15-12-2013)

13:00 EVCOM TRADE Mortęgi – HDK SZWED Lubawa

13:40 UKS JORDAN Kazanice – CONSTRACT Grabowo

14:20 TORPEDA Rożental I – JORDAN Kazanice

15:00 DAW BUD Łążyn – ISKRA Ławice

15:40 LIDER Złotowo – TORPEDA Rożental Junior

16:20 LZS Rumienica – KS CONSTRACT Junior

17:00 OSP Omule – TORPEDA Rożental II

Suska Liga Futsalu

Wyniki V i VI Kolejki

GD Trade Susz – Jawty Wielkie 2 – 2
Bramki: GD Trade Susz– Siebert K.1, Popławski Z.1 Jawty Wielkie– Zieliński B.1, Puwalski M.1
Grom Rudniki – Tęcza Kamieniec 1 – 2
Bramki: Grom Rudniki– Napolski J.1 Tęcza Kamieniec– Zwierzyński K.1, Kresimon P.1
Mix Electronics Iława – Jawty Wielkie 2 – 0
Bramki: Mix Electronics Iława– Ciepliński Sylwester 2
GD Trade Susz – Moto Trans 4 – 4
Bramki: GD Trade Susz– Popławski Z.2, Siebert K.1, Cichaczewski P.1 Moto Trans– Suliński T. 4
UKS Orzeł Ulnowo – Amex Bączek 0 – 3
Bramki: Amex Bączek– Rakowski T. 2, Bieńkowski P. 1
Tęcza Kamieniec – Auto Handel Paszynin 0 – 3
Bramki: Auto Handel Paszynin- Frankiewicz A. 1, Brzeziński B. 1, Laskowski A. 1
Grom Rudniki – Moto Trans 5 – 0
Bramki: Grom Rudniki– Sawczuk S. 3, Napolski J. 1, Wiśniewski D. 1
UKS Orzeł Ulnowo – Auto Handel Paszynin 2 – 4
Bramki: UKS Orzeł Ulnowo– Sikorski D. 1, Wilczak M. 1 Auto Handel Paszynin- Frankiewicz A. 1, Meler K. 1, Karczewski M. 1, Karczewski P. 1

Tabela

1. Auto-Handel Paszynin 6 18 29:9  

2. Amex-Bączek 5 15 24:9   

3. MIX Electronics Iława 5 13 17:4

4. UKS Orzeł Ulnowo 5  7 12:12     

5. Grom Rudniki 6 6   11:14  

6. GD Trade Susz 6 5   14:24            

7. Tęcza Kamieniec 5 3   4:18          

8. Moto-Trans 5 1 10:19      

9. Jawty Wielkie 5 1   8:20    

Najlepsi strzelcy po 6 kolejkach

1. Wilczak Maciej – 8

2. Bieńkowski Paweł – 7

3. Brzeziński Bartosz – 7      

4. Rakowski Tomasz – 7      

5. Sawczuk Sylwester – 7

6. Laskowski Adrian – 6

7. Meler Krzysztof – 5

8. Suliński Tomasz – 5  

9. Frankiewicz Arkadiusz – 4

10. Krause Robert – 4

11. Trzecak Marcin – 4

Strzelcy Ligi:

Mix Electronics Iława:

Trzeciak Marcin – 4

Dymowski Piotr – 2

Szpedkiewicz Tomasz – 2

Michalski Mateusz – 2

Rafiński Artur – 1

Kluba Mateusz – 1

Świst Leszek – 1

Ciepliński Seweryn – 1  

Ciepliński Sylwester – 2

Tęcza Kamieniec:

Kresimon Patryk – 3 ( 1-samobójcza)

Kresimon Mateusz – 1

Zwierzyński Kamil – 1

Amex Bączek:

Bieńkowski Paweł – 7

Rakowski Tomasz – 7

Krause Robert – 4

Staniec Krystian – 3

Kozłowski Kamil –2

Strączek Rafał – 1

Auto-Handel Paszynin:

Brzeziński Bartosz – 7

Laskowski Adrian – 6

Meler Krzysztof – 5

Michałowski Mariusz – 3

Frankiewicz Arkadiusz – 4

Wiśniewski Mateusz – 1

Karczewski Maksymilian – 1

Karczewski Piotr – 1

Jawty Wielkie:

Zastawny Artur – 2

Zieliński Kacper – 1

Goszcz Grzegorz – 1

Góra Dawid – 1

Puwalski Marcin – 2

Zieliński Błażej – 1

Moto-Trans:

Tomczyk Łukasz – 2

Misiak Piotr – 2

Gąsior Mariusz – 1

Suliński Tomasz – 5

GD Trade Susz:

Lewandowski Tomasz – 2

Dalkiewicz Dariusz – 2

Cichaczewski Przemysław – 2

Rodak Michał – 1

Popławski Marcin – 1

Siebert Krzysztof -3

Popławski Zbigniew – 3

Grom Rudniki:

Sawczuk Sylwester – 7

Akierman Dariusz – 1

Napolski Jarosław – 2

Wiśniewski Dawid – 1

UKS Orzeł Ulnowo:

Wilczak Maciej – 8

Klimek Paweł – 2

Balicki Paweł – 1

Sikorski Daniel – 1

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lubawa Piłka nożna Susz

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x