W Uranii grali najmłodsi – Naki (2004) najlepsze w fajnej zabawie…

W Uranii w niedzielę (29 stycznia) grali najmłodsi adepci futbolu, którzy rozegrali prawdziwy, można powiedzieć profesjonalny turniej, dla wielu pierwszy w sportowej karierze. W imprezie której inicjatorem był znany piłkarski sędzia ekstraklasy Wojciech Krztoń, opiekujący się również drużyną Przedszkolaki Team uczestniczyło sześć zespołów siedmiolatków i młodszych, które grały po dziesięć minut systemem każdy z każdym. Chłopcy nabiegali się więc do woli, poznali trudy prawdziwej sportowej walki, a trenerom i… kibicom, głównie rodzicom, udowodnili, że futbol jest ich pasją.

 

W imprezie zdecydowanie dominowali adepci Szkółki Piłkarskiej Andrzeja Nakielskiego. Zwłaszcza pierwsza drużyna pokazała wiele interesujących zagrań i każdy mecz wygrywała znaczną różnicą bramek. Inni może trochę odstawali, ale jest to stan na dziś. Przed wszystkimi rysuje się piękna piłkarska kariera, bo każdy ma talent, który trzeba wyzwolić i nad nim pracować, U jednych zdolności ujawniają się szybciej u innych później.

Uczestnicy mogli mieć satysfakcję, gdyż jednym z arbitrów był wspomniany już Wojciech Krztoń. Nie był tak surowy jak w stosunku do zawodników ligowych, ale i w grze najmłodszych nie obowiązują tak radykalne przepisy.

Kolejność

1 Naki I Olsztyn

2 Naki II Olsztyn

3 Przedszkolaki Team

4 Jeziorany I

5 Akademia Piłkarska Piotra Tyszkiewicza

6 Jeziorany II

{gallery}nak29{/gallery}

Skład zwycięskiego zespołu prowadzonego przez Jakuba Kacperskiego

Kacper Okoniewski (król strzelców – 11 bramek), Kacper Chojnowski, Konrad Gawryś (najlepszy technik), Adrian Morawski, Kuba Fronczak, Dawid Kraśniewski, Artur Wasilewski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x