Walne OKS 1945 na raty – Zarząd prawie w komplecie

Druga część walnego zebrania OKS 1945 nie zakończyła obrad, nie mniej zapadły podczas czwartkowego spotkania istotne decyzje. Przede wszystkim kształtuje się nowy zarząd klubu, do którego weszły już dwie osoby: Marian Świniarski (związany z OKS 1945 od wielu lat, ostatnio wiceprezes) i Marek Szter, który swego czasu pełnił w stowarzyszeniu  funkcję kuratora. Czekamy na ostatniego członka Zarządu, którego jeszcze nie wybrano , bo trzeba wyjaśnić sprawy formalne. Ale kandydat podobno jest.

Ważnym novum w dalszej działalności klubu ma być powołana Rada Sponsorów, do której już weszli działający w poprzednim Zarządzie: Andrzej Bogusz i Ireneusz Sobieski. Zapewne ta grupa się powiększy, ale to zależy kto będzie chciał wspomagać piłkarzy w mieście. Teoretycznie jest to logiczny układ, ale jaka będzie praktyka?

Czy drugie miejsce w tabeli II ligi i realna perspektywa awansu zachęci biznesmenów do wspierania olsztyńskiego futbolu? Oby, bo jeśli klub ma nadal funkcjonować na garnuszku miasta to sojuszników w sympatykach innych dyscyplin raczej mieć nie będzie.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x