We Włocławku Wikielec bezkonkurencyjny – Gracja i skuteczność

UKS Lider Włocławek był organizatorem ogólnopolskiego halowego turnieju piłkarskiego chłopców rocznika 2000. W gronie dziewięciu zespołów bezkonkurencyjni okazali się podopieczni trenera Tomasza Demczaka z GKS Wikielec. Wygrali wszystkie osiem spotkań i z kompletem punktów zajęli pierwsze miejsce wyprzedzając w klasyfikacji  MOSiR Lipno i Włókniarza Toruń.

GKS Wikielec – Lider II Włocławek 2:1

Za najlepszego zawodnika turnieju uznano Dawida Krajnika (GKS Wikielec). Który jednocześnie został królem strzelców.

Skład zwycięskiego zespołu:

Dawid Mazurowski, Dawid Krajnik, Maciej Dunkiewicz, Kacper Zakrzewski, Hubert Szramka, Dominik Solis, Filip Bliszke. Maciej Bieliński, Jędrzej Zimny.

W Piszu triumf Grajewa

W Piszu odbył się ogólnopolski turniej piłkarski 11-latków im Kazimierza Górskiego. Najlepsi okazali się chłopcy z MOSiR-u Grajewo, którzy w finale pokonali Mamry Giżycko 3:1.