Wolontariat EURO 2012 Twoją szansą – Warto przyjść na debatę! –

Nieco ponad rok pozostał do rozpoczęcia największej imprezy sportowej na starym kontynencie. Piłkarskie EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie to szansa rozwoju na wielu płaszczyznach i obszarach. To szansa również dla Ciebie. Nie boisz się nowych wyzwań? Chcesz zdobyć doświadczenie? Pragniesz poznać nowych ludzi?  Chciałbyś przeżyć przygodę swojego życia?

 

Z myślą o Tobie organizujemy debatę WOLONTARIAT UEFA EURO 2012 Twoją szansą! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w czwartek 5 maja do auli im. M. Gotowca Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego (ul. Oczapowskiego 5). Pierwszy gwizdek o godzinie 10.00. W debacie udział wezmą: Kamila Czerwińska – manager ds. wolontariatu spółki EURO 2012 POLSKA, Olgierd Dąbrowski – Burmistrz Miasta Ostróda, Szymon Borczuch – dziennikarz TVP Sport i wolontariusz EURO 2004 w Portugalii.

Przyjdź i dowiedz się jakie warunki należy spełnić oraz gdzie złożyć aplikację. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. Nie czekaj i wykorzystaj szansę. Taka okazja może się już nie zdarzyć.

Organizatorem spotkania jest Marcin Zarębski wraz z Naukowym Kołem Marketingu UWM w Olsztynie. Debata będzie częścią Dni Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM w Olsztynie.

Zdjęcia z Biura Promocji Ostródy, która ma duże szanse zostać miastem pobytowym jednej z reprezentacji – i uczestników  Euro 2012.

{vsig}otroda{/vsig}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x