Wymagający rywal z Bytowa – Grzegorz Lech zaakcentował powrót

W drugim meczu sparingowym przez rewanżową runda rozgrywek I ligi piłkarze Stomilu Olsztyn zremisowali na boisku w Dajtkach z wiceliderem II ligi (grupa zachodnia) – Bytovią 2:2 (2:1). Podobnie jak kilka dni w Cetniewie olsztynianie zagrali każdą połówkę dwoma jedenastkami. Różnica była jednak duża, bowiem po kilku latach przerwy w drużynie olsztyńskiej wystąpił jej wychowanek (przez kilka sezonów występował w Dolcanie Ząbki, a ostatnio w Koronie Kielce) Grzegorz Lech. Trener Zbigniew Kaczmarek wiąże z nim duże nadzieje, a pan Grzegorz na dzień dobry zdobył bramkę.

Stomil Olsztyn – Bytovia Bytów 2:2 (2:1)

0:1 – Robert Kirsz (29), 1:1 – Grzegorz Lech (31), 2:1 – Szymon Kaźmierowski (37), 2:2 – Michał Pietroń (74 karny)

Stomil Olsztyn:

I połowa: Michał Leszczyński – Janusz Bucholc, Andrzej Niewulis, Rafał Remisz, Kamil Hempel – Łukasz Suchocki, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, Paweł Piceluk – Szymon Kaźmierowski

II połowa: Piotr Skiba – Tomasz Strzelec, Wojciech Dziemidowicz, Paweł Baranowski, Paweł Łukasik – Patryk Kun, Michał Glanowski, Dawid Szymonowicz, Dominik Kun, Piotr Łysiak – Mateusz Różowicz.

Inne wyniki

Sokół Ostróda – Ewingi Zalewo 2-2 (0-1) Bramki dla Sokoła – Wronka, T. Świeżawski, dla Ewingów – Mićko, Naumowicz

MOSiR Kętrzyn – MKS Korsze 1:9 (0:4)
Mariusz Machniak – Adam Krajewski, Piotr Trafarski, Piotr Kozłowski, Jacek Bukowski, Mateusz Filipowicz x3, Wojciech Mikołajczyk x2