Z fałsza w okienko – Bogdanka storpedowała patent na wygrywanie

Noc poprzedzającą mecz z Bogdanką Łęczna, jedną ze słabszych, przynajmniej dotychczas, drużyn pseudo I ligi, super gracze olsztyńskiego klubu spędzili w... hotelu Park. Podobno po to by mieć ciszę i spokój. Czyżby zapewniał to obiekt położony przy jednej z najruchliwszych dróg wjazdowych do miasta? O co w tym pomyśle chodzi? Podobne już przerabialiśmy przed laty, a jak to się skończyło, wielu z nas pamięta. Czyżby we własnych domach piłkarze mieli niewygodne łóżka, albo natrętne żony? A może w klubie jest za dużo pieniędzy?

W każdym razie jednosobowy zarząd musiał ten pomysł zaakceptować i podpisać rachunek. Na pewno większy spokój byłby w dwuosobowych namiotach (noc była stosunkowo ciepła) ustawionych w lasach pod Piduniem w okolicach Jedwabna. Tam by im nikt nie przeszkadzał. Rano w ramach rozruchu uzbieraliby trochę grzybów, które można by przygotować w zaprzyjaźnionej restauracji Stadion i wspólnie z rodzinami mieć fajną wyżerkę.

A tak olsztynianie: nie spełnili oczekiwań kibiców, mają tyły u swych żon i panienek. A do tego sytuacja w tabeli staje się coraz trudniejsza.

Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejne szalone pomysły. A wystarczy zostawiać więcej potu na treningach oraz grać konsekwentniej i mniej bojaźliwie w końcówkach.

Z poważaniem

Witold Prawdzic

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x