„Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku – Brzydowo gra i…marzy dalej

Poznaliśmy najlepsze drużyny pierwszego półfinałowego obozu szkoleniowego XII edycji Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. One powalczą o Puchar Tymbarku, tytuł Mistrzów w kategorii U-10, oraz niezwykłą podróż na mecz reprezentacji Hiszpanii – tegorocznych zwycięzców UEFA Euro 2012! Szansę na przygodę życia zachowały dziewczęta z małego Brzydowa (powiat ostródzki), które podczas wspomnianego zgrupowania i rozegranego turnieju zajęły drugie miejsce i wraz z reprezentacją Mazowsza awansowały do finału. Odpadli chłopcy z UKS Naki Olsztyn.

 

Klasyfikacja końcowa pierwszego obozu szkoleniowego w Kluczborku:

Chłopcy:

1 województwo łódzkie

2 województwo mazowieckie

3 województwo podlaskie

4 województwo warmińsko-mazurskie (UKS Naki Olsztyn)

Dziewczynki:

1 województwo mazowieckie

2 województwo warmińsko-mazurskie (Brzydowo)

3 województwo łódzkie

4 województwo podlaskie

{AdmirorGallery}brzydowo19{/AdmirorGallery}

Młodzi piłkarze i piłkarki, którzy uczestniczyli w pierwszym, inauguracyjnym obozie półfinałowym, nie tylko rozgrywali mecze eliminacyjne. Zapewniono im szereg atrakcji, które łączyły w sobie elementy zabawy i szkolenia. Wszystkie zespoły otrzymały piłki i stroje piłkarskie oraz dodatkowe nagrody przygotowane przez organizatora i sponsora tytularnego Turnieju – firmę Tymbark. Uczestników obozu odwiedzili m. in. trenerzy reprezentacji: Stefan Majewski i Marcin Dorna. Zapewne też wyparzyli wiele talentów.

Wielki finał krajowego turnieju „Z podwórka na stadion” odbędzie się w Ostródzie na początku września i to właśnie wtedy wyłonione zostaną najlepsze drużyny chłopców i dziewcząt spośród 140 000 dzieci, które zgłosiły się do tegorocznej edycji Turnieju.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x