Szczypiorniak uczy się grać na plaży – Pod okiem Jarosława Knopika

Fot. wama-sport.pl
Młodzież KS Szczypiorniak Olsztyn właściwe przygotowania do najbliższego sezonu ligowego rozpocznie w sierpniu, ale w lipcu nie odpoczywa tylko solidnie trenuje handball na plaży. Ta odmiana piłki ręcznej zdobywa coraz większą popularność, od tego roku została włączona do współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży. Olsztynianie widzą w tym swoją szansę, ale na razie uczą się podstaw pod okiem Jarosława Knopika trenera reprezentacji seniorów, także szkoleniowca I-ligowej Warmii Energa.

Pan Jarosław zaoferował pomoc, prowadzi zajęcia z młodzikami i juniorami, a w dalszej perspektywie ma zorganizować pełna opiekę szkoleniową nad drużynami Szczypiorniaka w piłce ręcznej plażowej. Ale to na razie melodia przyszłości. Ten rok można traktować jako przymiarkę, ale nie ma co ukrywać, że współpraca z trenerem z najwyższej półki może dość szybko przynieść efekty. 18 lipca planowane są mistrzostwa województwa młodzików, natomiast jeszcze tego lata rywalizować będą juniorzy młodsi i juniorzy. Wobec braku przeciwników w regionie wystąpią od razu w półfinałach Mistrzostw Polski.

Na zdjęciach piątkowy trening grup Szczypiorniaka. Najpierw ćwiczyli młodzicy, a po nich juniorzy młodsi oraz juniorzy.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Olsztyn Piłka ręczna sport młodzieżowy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x