Artur Siódmiak Camp Ełk czyli pokaz z przesłaniem – Czas utrwalić dobre nawyki

Ełcki Klub Sportowy Szczypiorniak był inicjatowem wizyty w swoim mieście Akademii Piłki Ręcznej, której patronuje ikona reprezentacji Polski Artur Siódmiak. Znakomity zawodnik po zakończeniu kariery stara się propagować sport, zwłaszcza wsród najmłodszych i zaprezentował to podczas imprezy rekreacyjnej w Ełku. Portal WAMA-SPORT też starał się zachęcić mieszkańców miasta do udziału w imprezie. Otrzymaliśmy w związku z tym podziękowanie.

Artur Siódmiak CAMP przeszedł do historii. Hala Sportowo – Widowiskowa Ełk stała się areną multisportowych aktywności, które to z kolei stały się zaczynem do promocji aktywności fizycznej całych rodzin. Pogadanki o motywacji, zdrowym żywieniu czy wpływie ruchu na zdrowie i samopoczucie stanowiły wartość dodaną w postaci edukacji prozdrowotnej. To dzięki Państwa zaangażowaniu impreza nabrała takiego kształtu, który spowodował radość i satysfakcję uczestników, a ta przełożyła się na szeroki oddźwięk medialny. W imieniu swoim oraz całego zespołu Akademii Piłki Ręcznej składam serdeczne podziękowania za wkład w CAMP, który dzięki Wam okazał się sukcesem.

Mam nadzieję, że to początek naszej drogi, która przyczyni się do zacieśnienia współpracy i wspólnego rozwoju.

Ze sportowym pozdrowieniem

Artur Siódmiak

 Od redakcji. Cieszymy sie bardzo, że wybitni sportowcy starają sie wpajać rodakom najlepsze nawyki. To był pokaz, bardzo atrakcyjny, ale jego przesłanien jest utrwalenie takich zachować, by ruch, piłka ręczna i inne sporty towarzyszyły nam w codziennym zyciu. Mamy nadzieję, że wizyta Artura Siódmiaka i jego partnerów z Akademii będzie właśnie taką insipracją.

{AdmirorGallery}camp6{/AdmirorGallery}

Fot. Artur Siódmiak Camp Ełk

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Akademia Piłki Ręcznej Ełk Piłka ręczna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x