Beach Handball MP 2011 – Warmia Traveland najlepsza w Radomiu

Trwają turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej. Impreza finałowa odbędzie się w trzeciej dekadzie sierpnia w Starych Jabłonkach. Obrońcy tytułu – Warmia Traveland wygrali w ten weekend eliminację w Radomiu, ale wcale nie są jeszcze pewni udziału w decydującej rozgrywce. Oprócz odpowiedniego miejsca w rankingu, trzeba wypełnić limit gier kwalifikacyjnych (wystąpić przynajmniej w trzech turniejach), a my graliśmy w dwóch.

 W terminarzu są wprawdzie przewidziane jeszcze dwie imprezy w Warszawie i Opolu, ale w stolicy zainteresowanie jest tak duże, że zgłoszenia są już zamknięte i Warmii na liście nie ma, a poza tym rozpoczynają się przygotowania do sezonu ligowego w hali i jest tu konflikt interesów. Z drugiej strony trudno sobie wyobrazić, by olsztynian zabrakło w turnieju finałowym MP, tym bardziej, że impreza odbędzie się w Starych Jabłonkach.

Wracając do eliminacji w Radomiu, wystąpiło w niej zaledwie sześć zespołów w tym tylko jeden mocny z Poznania (lider rankingu). W bezpośrednim meczu decydującym o zwycięstwie olsztynianie wygrali 2:1. Pozostałe rozstrzygnęli bez najmniejszych kłopotów, podobnie jak poznaniacy.

Skład zespołu Warmii Traveland

Jacek Zyśk

Marcin Malewski

Sebastian Sokołowski.

Paweł Ćwikliński

Mateusz Kopyciński

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x