BeachHandball także w Ełku – Na Plaży Miejskie wszystko gotowe – zapraszamy!

BeachHandball zyskuje coraz więcej zwolenników, bo to w okresie wakacji wspaniała przygoda. Kształtuje się wprawdzie grupa specjalistów tej dyscypliny, ale większość łączy ją z tradycyjną – halową odmianą traktując jako sport uzupełniający oraz sposób na podtrzymianie kondycji. Cieszymy się bardzo, że powstaje kolejny ośrodek, tym razem w Ełku , który chce promować BeachHandball, bo przecież u nas są wymarzone warunki.

Dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego, Ełcki Klub Sportowy Szczypiorniak w ramach projektu „Szczypiorniści Powiat Ełk” zakupił dwie przenośne bramki o wymiarach 2 x 3m, 10 piłek i linie do gry w plażową piłkę ręczną. Od początku lipca w ramach w/w projektu na ełckiej plaży miejskiej EKS Szczypiorniak prowadzi treningi ucząc się tej dyscypliny. W przyszłości planowane są turnieje .

Szczypiorniak chce wyjść do ludzi z hali gimnastycznej i proponuje każdemu, aby zapoznał się z tą dyscyplina sportu. Od 17 lipca 2014 roku i w każdy wtorek o godzinie 17:30 do końca wakacji, przy ładnej pogodzie boisko będzie rozstawione na plaży miejskiej i zawodnicy EKS Szczypiorniak prowadzić będą przez 1,5 godziny treningi dla chętnych. Gratulujemy pomysłu, również Starostwu za wsparcie finansowe i zapraszamy do aktywnego spędzania wakacji.

{AdmirorGallery}beach78{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

EKS Szczypiorniak Ełk Ełk Piłka ręczna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x