Czterech „meblarzy” w kadrze młodzieżowej – Zaszczyt i nowe doświadczenia

W najbliższym czasie naszych czterech szczypiornistów KS Meble Wójcik Elbląg weźmie udział w akcjach szkoleniowych przygotowanych dla młodzieżowej reprezentacji Polski , które odbędą się w Warszawie i Mielcu. A są to:Jakub Malczewski (rozgrywający), Mateusz Mazur (prawoskrzydłowy), Patryk Plaszczak (bramkarz) i Jakub Olszewski (rozgrywający).

 Wszyscy powołani zawodnicy KS Meble Wójcik Elbląg to nowi gracze, którzy dołączyli do drużyny przed obecnym sezonem. W dniach 27-28 października przejdą szczegółowe badania lekarskie w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie. Następnie między 29 a 31 października czeka ich konsultacja szkoleniowa, a przez trzy kolejne dni (1-3.11) zespół trenowany przez szkoleniowca Krzysztofa Kisiela zagra dwa spotkania sparingowe ze reprezentacją Słowacji.

To z jednej strony duże wyróżnienie dla zawodników, także klubu, który jak widać stawia na młodych, utalentowanych graczy. Życzymy im by z zespołem klubowym zajęli w I lidze jak najwyższe miejsce, a także rozwijali swój talent. Reprezentacja to zaszczyt, ale też nowe obowiązki i doświadczenia.

{AdmirorGallery}meble25{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg KS Meble Wójcik Elbląg Piłka ręczna

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x